Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Balandžio 19
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Vasario mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Vasario mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Dizaineris Vilius Venckevičius: „Ateina vyriškumo era, bet visai kitokio vyriškumo". Pokalbis ne tik apie mados pasaulio kontrastus, naujas tendencijas, jau prasidėjusius didžiulius pokyčius, bet ir apie kūrybinius planus, principus ir pasaulėžiūrą.


Virtualios realybės pavojai
Virtuali realybė sumaišo protą. Netikras pasaulis jūsų pačių akimis jus apgauna. Tokia pojūčių sumaištis gali iššaukti tam tikras kūno reakcijas, kurios gali būti nemalonios. Kokie pavojai tyko virtualioje realybėje?


Tikėjimas kitaip
Tarp netikinčiųjų yra tokių žmonių, kuriems neužtenka netikėti. Jie nori pasišaipyti iš tų, kurie tiki. Todėl, kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, netikintys sukuria naujas religijas. Tik tokias, kurios šiek tiek užmaskuotai arba visiškai atvirai parodijuoja pagrindines žmonijos religijas.


Janomamai - gyvenimas Amazonės čiabuvių gentyje
Šiandien žinoma apie kiek daugiau nei 100 išlikusių genčių, turėjusių minimalų kontaktą su išoriniu, šiuolaikinės globalios civilizacijos apimtu pasauliu. Jų gyvenimas - visai kitoks, nei esame įpratę mes.Nafta. Juoda kaip juodasis auksas... ir juodoji gulbė?
Nafta dar vadinama juoduoju auksu. Nassimas Talebas patobulino sąvoką „juodoji gulbė", suteikamas jai kitokio skonio: dabar visi nenuspėjami arba labai sunkiai prognozuojami reiškiniai vadinami juodąja gulbe. O jei sudėtume juos kartu, tai gautume kiek juokingą kalambūrą: juodasis auksas 2016-aisiais virto juodaja gulbe.


Džeronimo, arba Kaip amerikiečiai sugavo Osamą bin Ladeną
2011 metų gegužės 2 dieną pirmąją kadenciją ėjęs Barackas Obama daugiau nei 500 kvadratinių metrų kambaryje susirinkusiems pareigūnams pasakė: „Mes jį turim!". Taip pasibaigė vienos didžiausių gaudynių pasaulio istorijoje.


6 priežastys, dėl kurių 2050 metai bus bauginantys
2050 metais technologijos ir medicina bus kur kas aukštesniame lygyje nei dabar. Net sunku prognozuoti, kokie perversmai mūsų laukia. Tačiau mūsų laukia ir daug blogų dalykų - naujos ligos, su kuriomis bus labai sunku kovoti, stichinės nelaimės, kurios siaubs planetą kus kas dažniau nei dabar, pasibaigę Žemės resursai ir kitos negandos.


Automobiliai už daug milijonų
Šiuolaikiniai superautomobiliai kainuoja milijonus, bet ne jie yra automobilių pasaulio kainų rekordininkai. Rekordus gerina aukcionuose parduodama klasika. Ir aiškus lyderis šioje srityje yra „Ferrari", įvairiais laikais pagaminęs daug patrauklių modelių, kurie šiais laikais kainuoja pasakiškus pinigus.


Daugiau kaip 100 000
Pristatome stadionus kuriuose telpa daugiau nei 100 000 žiūrovų. Jie yra patys didžiausi. Jų nėra daug, bet ir ne taip mažai, kad galėtum suskaičiuoti vienos rankos pirštais.


Ledo vynas
Tikro ledo vyno eiswein pagrindiniai gamintojai Europoje yra vokiečiai ir austrai. Prancūzai šį vyną vadina Vin de glace, italai - Vino di ghiaccio, anglai - Ice wine. Kuo jis ypatingas? Tuo, kad tai - ledo vynas, taigi šio vyno gamybos procese dalyvauja ir šaltis.


Jei man blogai, tau bus dar blogiau
Manoma, kad jei vadovas turi kažkokių vidinių baimių, nepasitiki savimi, jei ji kankina bloga nuojauta, įtampa, nerimas, laukiant menamo vidinio ar išorinio pavojaus, jis savo pavaldinius laiko ant trumpo pavadžio. Kad būtų paklusnūs, kad jo bijotų.


Milžinų kelias
Milžinų keliu vadinama didžiausia lavos plynaukštė Europoje. Ji yra Šiaurės Airijos pajūryje, Antrimo grafystėje. Tai apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų.

Prenumeruok dabar
Naujame žurnale „A-ZET“ skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?