Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Kovo mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Kovo mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Apie šį bei tą, apie patį gyvenimą
Aktorių Giedrių Savicką esame ne kartą matę teatre, kine, televizijoje. Susikaupę klausėmės jo, kitais kartais kvatojome nuo širdies, nes tai, ką daro scenoje, jam, rodos, taip natūralu ir lengva. Gyvenime Giedrius atrodo toks, kokį žinome iš scenos, TV ekranų, filmų: šiltas, atviras ir įdomus žmogus. Toks buvo ir mūsų pokalbis su Giedriumi.Izoliacionistinė politika - naujovė? Ne, jai jau keli tūkstančiai metų...
Žadama izoliacionistinė JAV politika. Ar Trumpas čia išrado ką nors naujo? Nėra garantijų, kad jis žino žmonijos istoriją ir jos konkrečius epizodus (dėl vis išlendančių išsilavinimo spragų), bet neatrodo, kad jis visiškai nieko negirdėjo apie saviizoliacijos atvejus ir su tuo susijusius pavojus. Panagrinėkime šiuos epizodus.


Kibernetinio saugumo problemos 2017-aisiais
Prieš pat paskutiniuosius Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimus keliose nedidelėse vietos radijo stotyse nuskambėjo YG & Nipsey Hussle daina „Fuck Donald Trump". Net jei nesate girdėję šios dainos, turbūt suprantate, ką ja norima pasakyti. Tai padarė ne radijo stočių muzikos redaktoriai, o „hakeriai" (kalbininkai sakytų - programišiai). Tačiau šiais metais jų taikiniu gali tapti ne tik Donaldas Trumpas, bet ir jūsų šaldytuvas.


Pokyčiai naftos rinkoje: skalūnų sugrįžimas bei naujo bumo prognozės
JAV yra vienintelė šalis pasaulyje, kuri gali padidinti naftos gavybą taip akivaizdžiai, kad rinkos pokyčiai bus neišvengiami. Tą ji gali pasiekti panaudodamas savo technologijas, leidžiančias išgauti skalūnų naftą. Tai nėra pigu, bet istorija jau žino, kad buvo efektyvu. Beje, nėra ir taip brangu, kaip buvo prieš penkerius metus.


Dadabo iškraustymas - Kenijos Gordijaus mazgas
Afrikoje yra daug neturtingų šalių, kurios išlaiko milijonus pabėgėlių - Uganda, Čadas, Tanzanija, nes, kaip sako afrikiečiai, tai yra mūsų kraujyje. Bet pati didžiausia pabėgėlių stovykla yra Kenijoje. Ir Kenijos vyriausybė šią stovyklą uždarinėja. Kaip visada vienos tiesos nėra. Vieni palaiko Kenijos valdžios veiksmu naikinant Dabado stovyklą, kiti - kritikuoja.


Kritikos ir neigimo mados
Dabar madinga abejoti mokslu, tyrimais, išvadomis, ieškoti kur čia galėtų būti mokslo vyrų suokalbis, sakyti, kad mokslas atlieka kažkokius užsakymus, todėl ir rezultatai tyrimų neteisingi.
Netikėjimas mokslu yra pavojingas. Pavyzdžiui, madingas ir vis besiplečiantis judėjimas, teigiantis, kad vakcinavimas yra didis blogis. Kuo tai gresia? Didesniu sergamumu, skaudžiau kertančiomis epidemijomis.


Pirmas pasaulyje skraidantis, serijinis, smagus, bet velniškai brangus
Vasarį, prieš Valentino dieną, olandai driokstelėjo: galite užsisakyti skraidantį automobilį, kuris jau yra pripažintas kaip legalus skraidantis aparatas, nes turi atitinkamus sertifikatus. Tai pirmas skraidantis automobilis, gaminamas serijiniu būdu. Jis vadinasi „Liberty".


Pasaulį matome skirtingai
Ko gero, daugelis žino Didžiojo sprogimo teoriją, pagal kurią atsirado Visata, galaktikos, planetos ir galų gale žmonės. Tačiau tai toli gražu ne vienintelė teorija, paaiškinanti pasaulio atsiradimą arba apskritai aplinkinį pasaulį ir jo dėsnius.


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?