Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Balandžio mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Balandžio mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Interviu su Dariumi Songaila
Didžiąją savo gyvenimo dalį praleidęs Jungtinėse Amerikos Valstijose ir aštuonerius metus atidavęs NBA, Darius Songaila prisipažįsta negalvojęs apie grįžimą į Lietuvą. Tačiau gyvenimą aukštyn kojomis apvertė pažintis su dabartine žmona Gintare, pasaulį išvydę trys judviejų vaikai, o dabar - ir baigiamos realizuoti ambicingos verslo idėjos.Robotizacija ir mažos algos. Kaip tai susiję, ar galbūt nesusiję visai?
Nuo pat 1980-ųjų Vakaruose beveik nustojo formuotis vidurinioji klasė, o šios klasės pajamos pradėjo po truputį nykti, nebeaugti. Kokios priežastys? Ar vien tik automatizacija, robotai? Ar čia kalta ir globalizacija, ir ydinga mokesčių sistema ir automatizacija?


2017-ieji literatūroje
Atsimenate tuos laikus, kai už knygą reikėdavo pakloti karvių bandą ar pusę ūkio, nes ją ištisas dienas perrašinėdavo vienuolis? Jei pamenate, norėčiau iš jūsų paimti interviu, XIV amžiaus žmogau. Leidėjai ir literatūros kritikai milžiniškų tektoninių lūžių literatūros versle šiemet neprognozuoja, tačiau technologiniai katalizatoriai ir kitų rašytojų sėkmės istorijos akivaizdžiai paspartins pastaraisiais metais vykstančią evoliuciją.


Kai sujungi tai, kas nesusijungia
Trojos karo dalyvis Amisodaras užsiaugino ir išmaitino neregėtą pabaisą chimerą, kuri turėjo liūto galvą, ožkos kūną ir gyvatės uodegą. Būtent šios pabaisos vardas tapo bendriniu žodžiu, apibūdinančiu visus padarus, kuriuos sudaro keli skirtingi gyvūnai. Apie pačius garsiausius - šiame A -ZET numeryje.


Naujas pasaulio suvokimas
Ar mes galime orientacijai naudoti echolokaciją? Atsakymo į šį klausimą ieškoma jau ne vienus metus. Ar jis surastas? Atsakymo į šį klausimą irgi ieškoma ne vienus metus.
Pasižiūrėkime kas ten ką rado arba nerado.


Pasaulinis vandenynas šyla greičiau, nei manyta
Gera žinia: tyrinėtojams vis tiksliau pavyksta išmatuoti vandenynų temperatūras, atrandami vis naujesni ir patikimesni metodai. Bloga žinia: Pasaulinis vandenynas šyla greičiau, nei manyta.


Kaip važinėsime 2050-aisiais?
Keleivius ir krovinius galintys skraidinti dronai, skraidantys automobiliai - visa tai jau turime dabar. Tik tai kol kas nėra masinis reiškinys, o pavieniai produktai. Automobilių autopilotų vystymasis taip pat labai spartus - nemažai sistemų, apie kurias dar prieš trejus metus kalbėjome kaip apie tolimesnės ateities projektus, naujuose automobiliuose jau montuojamos kaip standartinė pagalbos vairuotojui įranga.


Netikėtas posūkis
Ar galite įsivaizduoti, kad valstybė, kuri turi labai dideles naftos atsargas ir iš to gerai gyvena, be to, tikrai moka susitvarkyti savo gerovę, staiga ima ir pasuka kita kryptimi: ne tik pradeda statyti saulės ir vėjo jėgaines, bet ir deklaruoja, kad laikas mažinti naftos vartojimą šalies viduje ir didinti atsinaujinančių šaltinių energetikos sektorių?


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?