Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Gegužės mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Gegužės mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Gerasis ir piktasis A. Ramanauskas
Intravertu save vadinantis Algis tuomet pažymėjo, kad pernelyg daug draugų neturi, o jei yra draugas - tai iki gyvenimo pabaigos.
„Manau, kad tik brandaus amžiaus žmonės susiradę draugų juos turi visam gyvenimui", - lėtai rinkdamas žodžius pokalbį pradėjo A. Ramanauskas.


Švietimo reforma: reikia „liekninti" ar „antidužinti"?
Pastarąjį dešimtmetį vis stengiamasi reformuoti švietimo sistemą. Reikia „mažintis"... Juolab tai taip madinga... Tada apskritai bus gerai. Ir aukštasis mokslas pagerės, jei sujungsime du ar tris prastus universitetus. O jei sujungsime visus ir paliksime tik du, tai aukštojo mokslo kokybė šoktels neatpažįstamai, iškart į pasaulinį universitetų šimtuką įšoksime. O kaip bus realiai? Ir ką tikrai reiktų daryti?


Neįgalieji Izraelio kariuomenės žvalgai
Prieš dvejus metus „Eurovizijos" scenoje pasirodė Suomijos pankroko grupė PKN, kurios nariai - autistai ir žmonės su Dauno sindromu. Reta visuomenė ryžtųsi išleisti tokią grupę į tarptautinį konkursą. Izraelio kariuomenė pažengė dar toliau. Elitiniuose Izraelio gynybos pajėgų (IDF) daliniuose jau ne vienus metus tarnauja neįgalieji.


Išminti pinigai
„Tour de France" trunka 3 savaites. Per tą laiką dviratininkai nuvažiuoja apie 3 300-3 500 km. Daugiausiai - Prancūzijoje, tačiau kartais aplanko ir kitas šalis. Į dviračių lenktynių sūkurį įtraukas visas pasaulis. Prancūzija, Italija, Ispanija, Šveicarija - tai šalys, kuriose dviračių lenktynės plente pritraukia daug žiūrovų. O kur žiūrovai, ten ir pinigai sukasi. Dviračių lenktynėse jie nemaži.


Kosmoso kolonizavimas. Norisi, bet...
Kosmoso kolonizavimas - gana dažna tema tiek fantastinėje literatūroje, tiek kine. Ar tai įmanoma? Šiame straipsnyje pasakojama su kokiomis problemomis susidurtume, jei nuspręstume tą daryti dabar. O jūs patys spręskite, ar įmanoma.


Pasivažinėjimai su drambliu iš atminties
Tik nesakykite, kad nedarote kvailų klaidų. Beje, padarę kvailą klaidą mes irgi dažnai sakome: „Taip neturėjo nutikti." Ką jau padarėme, tai praeitis. O ar galima kvailų klaidų išvengti ateityje?


Tankūs ir kartūs kvepiančio ir skanaus verslo dūmai
Ekologinės ir socialinės katastrofos. Tai tik dalis kainos, kurią besivystančios šalys moka už nemažėjantį vartotojiškos visuomenės potraukį saldumynams ir kosmetikai. Tas potraukis gimdo ir norą turėti kuo daugiau, mokėti kuo mažiau.


Toliau nuo pagundų
Vienuolynai skirti melstis vienuoliams. Toliau nuo žemiškų pagundų, atsiribojus nuo kasdienio gyvenimo. Kai kurie vienuolynai pastatyti tokiose vietose, kurias itin sunku pasiekti, taigi kartu užtikrinant dar didesnę atskirtį nuo paprastų žmonių.


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?