Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Rugpjūčio mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Rugpjūčio mėnesio "A-ZET" numeryje skaitykite:

Justas Jankevičius: „Aš vis dar valausi nuo patyčių padarinių"
„Šiuo metu aš negaliu savęs laikyti praktikuojančiu komiku. Kitaip tariant, aš šiuo metu esu tiek komikas, kiek didžioji Lietuvos žmonių - katalikai. Nepraktikuojantis, bet tikintis. Tikiuosi kad kada nors dar galėsiu būti juokingas ant scenos. Tai yra mano svajonė ir didžiausia gyvenimo privilegija.Pasivaikščiojimas Karpatuose, arba piemenų patarimai kalnų vilkams
Dūlindamas Ukrainos Karpatų slėniu išgirsti stebuklingą garsą. Avis ganantis piemuo grojo dūdele, o jo link bėganti avių banda skambino varpeliais. Didelės bandos ir varpeliai vėliau persikėlė ir į sapnus, kas tik dar labiau patvirtino magišką Karpatų prigimtį.


„Blockchain"
Pasakojimas apie šviesius dalykus, apie „blockchain" ir apie tai, kodėl potencialiai tai gali būti viena didžiausių ateinančių revoliucijų mūsų gyvenime. Kaip mobilusis telefonas, kaip internetas (!!!), kaip robotai. Tokio masto.


Nesutapo keliai
Pamėgstame serialus ir kasdien ar kas savaitę prilimpame prie ekrano, laukdami dar vieno mylimų herojų nuotykio. Ir staiga vietoj pamėgto aktoriaus atsiranda kitas, atliekantis tą patį vaidmenį, arba jo vaidinamas veikėjas žūsta, iškeliauja ir niekada nesugrįžta. Todėl taip nutinka?Nepaprasti festivaliai
Be įprastų muzikos festivalių, kurių Europoje kasmet vyksta šimtai ar net tūkstančiai, esama ir tokių, apie kuriuos gal ir neteko daug girdėti, bet jie gali nustebinti. Galbūt kitas festivalis, kurį aplankysite, vyks apleistoje anglių kasykloje, kalno viršūnėje ar viduramžių pilyje?


Paslaptingi žemės garsai
Aš tuos garsus girdėjau. Ne Lietuvoje. Kažkas baugaus. Nes paprasčiausiai nežinai, kas tai yra. Jie girdimi įvairiose pasaulio vietose, internetas pilnas filmukų, kuriuose tie garsai užfiksuoti. Kas tai per garsai, iš kur jie sklinda? Kokią jų kilmė?


Trys, du, vienas - veiksmas!
Bet kuris vyras, kino juostos filmavimo aikštelėje apšviestas profesionalaus apšvietimo, aprengtas stilistų, dailiai sušukuotas ir nugrimuotas atrodys geriau, nei paprastą dieną gatvėje. Kino pramonė sukūrė šimtus įsimintinų filmų herojų, kurių stilių mėgdžioja ar bent jau kuriuo žavisi visas pasaulis.


Šedevrai
Yra žmonių, kuriems neužtenka to, ką siūlo gamintojai. Jiems reikia velniškai linksmo automobilio. Ir kai tokia idėja šauna į galvą, neretai viskas baigiasi tuo, kad automobilis virsta meno kūriniu.


Namai kaime
Būna, žmogus pasako: atsibodo gyventi mieste, išvažiuoju į kaimą. Nusiperka trobelę, įsirengia ir ten gyvena. Dažniau tai būna ne trobelė, o namas su visais patogumais. Todėl šioje apžvalgoje parodysime, kas iš tiesų yra trobelė. Tam teks šiek tiek paklajoti po pasaulį, apsilankyti Afrikoje ir Azijoje.


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?