Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Spalio mėnesio žurnale "A-ZET" skaitykite:

Spalio mėnesio žurnale "A-ZET" skaitykite:

Interviu
A-ZET viršelio žmogus - vienas tų, kurie neretai vadinami vizionieriais. Jo vizijos ir planai prasideda nuo kelių ingredientų lėkštėje, o baigiasi... na, patys paskaitysite kuo. Su Alfu A-ZET kalbasi apie tai, kuo ir kokioje aplinkoje šiandien gyvena vieno garsiausių ir sėkmingiausių prekės ženklų Lietuvoje VMG kūrėjas, kokios idėjos sukasi jo galvoje.


Hipersujungto pasaulio žavesys ir... skurdas
Galingiausi šio laikmečio vizionieriai, mūsų dabartinio šuolio į tinklus kūrėjai, sako, kad mes turėtume išgyventi beveik Eldorado amžių, nes dabar, kai susijungsime visi, kai sugalvosime gerų idėjų, pasidalinsime jomis, tai vienas kitą ir bendruomenę praturtinsime taip, kaip dar niekada nėra buvę. Deja, taip jau buvo. Istorija kartojasi.


„Tatuiruotės - tai tarsi gyvenimo detalė, saviraiška"
Tatuiruotės, ko gero, yra tai, kas visuomet turėjo ir turės dvi nuomones - vieni jas aukštins, grožėsis ir tikės simboline prasme, kiti bus aršūs priešininkai. Tačiau negalime nesutikti, kad kūno piešiniai dabar išgyvena aukso amžių. Apie tatuiruočių meną ir savo profesinį kelią sutiko papasakoti išties įdomus pašnekovas - garsus Panevėžio tatuiruočių meistras Žydrūnas Vainauskas.


Iš kur Šiaurės Korėja gavo bombą?
Iš kur skurdi ir uždara valstybė gavo branduolinį ginklą? Pati ji jo niekaip negalėjo sukurti, tad kas jai padėjo? Branduolinę bombą Šiaurės Korėja galėjo sukurti tik tuomet, kai į šią šalį atitinkamos technologijos buvo perkeliamos iš Rusijos, Kinijos, Irano ar Pakistano.


PMC - karo reikalų privatizacija
Privačių militaristinių kompanijų paslaugomis naudojasi ne tik įvairios stambios korporacijos, bet vyriausybės. Jos dabar atlieka tas užduotis, kurias anksčiau atlikdavo įvairios paskirties valstybių karinės pajėgos. Jas sutiksime didžiausių karinių konfliktų vietose ir vos rusenančiuose lokaliuose konfliktuose. Jų paslaugų prireikia ir taikos metu.


„Business Casual" - ką tai reiškia šiandien?
Net neabejojame, kad esate girdėję aprangos kodo pavadinimą „Business Casual". Žemiškai kalbant, tai reikštų paprastą biuro darbuotojų aprangą, tačiau ką iš tiesų nusako ir kur reikalingas šis aprangos kodas šiandien - sunku suprasti. Taigi ką reikėtų žinoti apie „Business Casual"?


Į stadionus pro išmuštus dantis ir nukirstas galvas
Anglija vadinama futbolo tėvyne. Tačiau kol futbolas pateko į Anglijos stadionus, iš kurių išplito po visą Europą, jis turėjo nueiti labai ilgą evoliucijos kelią. Ir šiame kelyje yra ne tik išnarintų kojų, išmuštų dantų, bet ir nukirstų galvų. Ir, be abejo, amžinas ginčas, kas buvo pirmieji, pradėję žaisti futbolą?


Rinkis stilingiausią
Nori stilingai keliauti? Rinkis stilingą transporto priemonę - „microjet" klasės lėktuvą. Kainuos nemažai, bet kiek privalumų! Beje, klasė negausi, tik 5 lėktuvai, iš kurių apie 4 ir papasakosiu. Rinkitės pagal skonį, rinkitės pagal kainą - visi jie geri. ir ne tokie jau brangūs, jei lyginsi su ištaigingesniais biznio klasės lėktuvais.


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?