Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2018 Gruodžio 11
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims) + dovana - kalendorius!
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Gero skonio vasaros numeryje – Geriausių Lietuvos restoranų sąrašas!

Gero skonio vasaros numeryje – Geriausių Lietuvos restoranų sąrašas!

Pagaliau ir Lietuva turi geriausių restoranų sąrašą!
Daugelį metų skaitytojams rašome apie geriausiai vertinamus JAV, Azijos, Prancūzijos, Italijos, Latvijos restoranus... Kasmet paskelbiame geriausių pasaulio restoranų 50-uką. O šią vasarą pagaliau su pasididžiavimu pristatome geriausių Lietuvos restoranų 30-uką. Tokie rinkimai, suvieniję didžiąją dalį maisto industrijos profesionalų, mūsų šalyje įvyko pirmą kartą. Žurnale išsamiai aprašome projektą, supažindiname su vertintojais ir vertinimo kriterijais, pateikiame geriausių Lietuvos restoranų 30-uką ir išsamius dešimties geriausiųjų aprašymus. Tikime, kad šis sąrašas bus kelrode žvaigžde Lietuvos gurmanams bei svečiams iš užsienio.


Visais kitais straipsniais stengiamės padėti susikurti nepriekaištingą atostogų stalą. 10 Lietuvos virtuvės meistrų, susibūrusių į tvirtą lyg kumštis nacionalinę komandą, dalinasi savo patirtimi ir siūlo vasaros patiekalų receptus. Straipsnyje „Pamišę dėl maisto, arba Jų venomis teka žalias kraujas" pristatome kepsninę, orkaitę ir rūkyklą viename. O su savo partnerio Vilniaus paukštyno specialistais konsultuojame, kaip tobulai paruošti mėsą kepti grilyje, ir išvardijame šios vasaros naujoves.
Daug dėmesio šiame numeryje skiriame vynui. Jūsų dėmesiui - 11-ojo Lietuvos vyno čempionato rezultatai, o tiems, kas geidžia konkretaus pasiūlymo, rekomenduojame gėrimų žurnalisto Petro Neries straipsnį „Vasaros vynas".


Vasara visuomet kupina sodraus skonio ir kelionių nuotaikos. Išsiruošusiems į Lietuvos pajūrį siūlome apsistoti naujajame butiko tipo viešbutyje „Michaelson Boutique Hotel". Tai naujam gyvenimui prikeltas kadaise pirkliams Michaelsonams priklausęs Venecijos tipo sandėlis Dangės krantinėje Klaipėdoje. O straipsnyje „Į „Relais & Châteaux" - pajusti art de vivre" atskleidžiame, ko galima tikėtis pasirinkus poilsį šio tinklo viešbutyje kurioje nors iš 64 pasaulio šalių. Nors tikrai nebūtina skristi į svečią kraštą, kad pasimėgautume karališku poilsiu. Kviečiame į poilsio ir laisvalaikio kompleksą „IDW Esperanza Resort", kuriame rasite viską, apie ką tik galite pasvajoti, ir dar daugiau: nuo natūralios gamtos, gourmet restorano, išskirtinės vyno kolekcijos, aktyvaus sporto priemonių iki ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje sau lygių neturinčio SPA centro. Dar visai neseniai buvusi prieinama tik uždaro klubo nariams, dabar „IDW Esperanza Resort" atveria duris visiems norintiesiems.


Tad šiltos vasaros ir gardaus skaitymo!


 

Prenumeruok dabar
Šventinis GERO SKONIO numeris jau prekyboje!

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?