Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Kovo 26
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Gegužės mėn. žurnale Investuok nr. 5 (111) skaitykite:

Gegužės mėn. žurnale Investuok nr. 5 (111) skaitykite:

Aktualija


Brexit" prasidėjo - ką tai žada investuotojams?


Kovo 29 d. Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė pasirašė oficialų prašymą trauktis iš Europos Sąjungos. Šalis per dvejus metus turi susitarti su 27 Europos šalimis dėl tolesnio bendradarbiavimo sąlygų. Ką investuotojams žada šios istorinės derybos?


Auksas atgauna pozicijas


Prieš pusmetį rašėme apie teigiamas tendencijas aukso rinkoje. JAV prezidentu išrinkus Donaldą Trumpą aukso kaina ėmė smukti. Tačiau šiandien matome, kad ilgalaikė tendencija užbaigti aukso meškų rinką išlieka.


Požiūris


Pinigus reikia mylėti, bet ne dievinti"


Robertas Juodka - ne tik sėkmingai dirbantis advokatas, bet ir patyręs investuotojas. Kiekvienam sprendimui tiek investavime, tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime jis turi po taisyklių rinkinį, kuriuo vadovaudamasis, sako, beveik niekada neprašauna pro šalį.


Vertybinių popierių birža


Aprangą" perka dėl dividendų


„Aprangos" grupė investuotojus traukia tiek dėl gerų veiklos rezultatų, tiek dėl stabiliai mokamų patrauklių dividendų. Neturinti finansinių skolų ir didelės plėtros neplanuojanti įmonė ateityje taip pat turėtų džiuginti išmokomis akcininkams.


Šiaulių banko žvaigždė negęsta


Šį ketvirtį mūsų investuotojų Baltijos biržoje rezultatus smarkiai lėmė Šiaulių bankas - kas turėjo šios bendrovės akcijų, tų rezultatai augo; kas neturėjo - patyrė nuostolių. Ar tai reiškia, kad galimybės uždirbti Baltijos biržoje menksta?


Viršelio tema


Nederlinga žemė - gera investicija?


Tradicinės žemdirbystės požiūriu, tik gerose žemėse galima našiai ir pelningai ūkininkauti. Bet vis daugėja alternatyvių verslų, kuriems reikia ne tiek pinigų, kiek proto ir išmonės. „Investuok" analizuoja, kokios galimybės uždirbti iš žemės netradiciniais būdais.


Tendencijos


Kur sužibėjo D. Trumpo pažadai?


Nors Donaldas Trumpas pažadėjo atgaivinti visą JAV ekonomiką, į naujojo prezidento išrinkimą tam tikri sektoriai ir rinkos sureagavo itin skirtingai. „Investuok" apžvelgia, kas, rinkos nuomone, turėtų labiausiai džiaugtis.


Infliacijos miražas


Geresni, nei tikėtasi, infliacijos duomenys - viena didžiausių pastarojo pusmečio istorijų. Po kelerių metų defliacijos grėsmės ekonomistai džiaugiasi sugrįžusiu kainų kilimu ir žada spartėsiantį augimą 2017 m. Tačiau ar ši infliacija yra pagaliau įsibėgėjusios ekonomikos ženklas?


Pasaulio žvaigždės


Kaip formuojama ateitis


Elono Musko „Tesla" neuždirba pelno, bet pagal rinkos kapitalizaciją yra didžiausia Amerikos automobilių bendrovė, neseniai aplenkusi „General Motors", kurios vadovas kadaise sakė: „Kas gerai „General Motors", gerai ir Amerikai." Ar E. Muskas pakeis Ameriką ir pasaulį?


Nekilnojamasis turtas


Kurortas vilioja, bet investuoti rizikinga


Artėjanti vasara skatina pagalvoti apie atostogas. O besvarstydami, kur jas praleisime, ne vienas pamąstome: gal pačiam įsigyti būstą poilsiui ir nuomai? Analizuojame, kokios perspektyvos investuoti mūsų kurortuose.


Perkami vis brangesni butai


Rekordinis 2016 m. būsto rinkos aktyvumas nusileido tik 2004-2007 m. laikotarpiui. O Vilniuje sparčiausiai augo prestižinės klasės butų paklausa.


Investicija į būstą nuomai: nuo ko pradėti?


Pastaraisiais metais didžiuosiuose Lietuvos miestuose sparčiai populiarėja investavimas į būstą nuomai. Todėl „Investuok" pradeda straipsnių ciklą, kuriame žingsnis po žingsnio aptarsime tokio investavimo etapus. Visi patarimai grįsti praktine patirtimi.


Brangieji metalai


Jaunesnis aukso brolis sidabras


Sidabras vis plačiau naudojamas pramonėje, ypač elektronikoje. Ši ir kitos priežastys daro sidabrą labai patrauklia investicija. Vis dėlto šią investiciją reikėtų vertinti atsargiai - nepamiršti, kad sidabro kaina labai priklauso nuo aukso kainos.


Įžvalgos


ECB kozirių kišenėse nebeturi, kas laukia ES ekonomikos?


Kiekybinio skatinimo politika ES sukėlė trumpalaikį ramybės ir saugumo jausmą, bet esminių problemų neišsprendė. Infliacijai pamažu grįžtant, ECB bus priverstas griežtinti pinigų politiką. Kas tuomet laukia Europos?


Daugiau perkame ne tik Lenkijoje ar internetu


Dėl emigracijos Lietuvoje gyventojų mažėja, be to, dalis gyventojų apsiperka Lenkijoje, kurioje pigiau; vis dėlto mažmeninės prekybos apyvarta palyginamosiomis kainomis šių metų pradžioje augo sparčiausiai iš Baltijos šalių.


Rezultatai


Pensijų fondų rezultatai


Investicinio gyvybės draudimo investavimo krypčių rezultatai


Investicinių fondų rezultatai


Apžvalgos


Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai


Pasaulio akcijų rinkų apžvalga


Pasaulio žaliavų rinkų apžvalga


Valiutų apžvalga


Garsios mintys


 

Prenumeruok dabar
Kovo žurnale Investuok nr. 3 skaitykite

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?