Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Kovo 26
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Liepos žurnale Investuok nr.7(113) skaitykite:

Liepos žurnale Investuok nr.7(113) skaitykite:

Aktualija
Efektyvus lavinimasis - geriausia investicija (turėtų būti)
Pastaruoju metu Lietuvos švietimo sistema kenčia nuo įnirtingos kritikos iš įvairių pusių. „Investuok" įneša savo indėlį į aukštojo mokslo reformą: skaičiuojame išsilavinimo investicinę grąžą


Vertybinių popierių birža
„Linas Agro" - kantriems investuotojams
Prastesnis pernykštis derlius Baltijos šalyse mažino žemės ūkio ir maisto įmones kontroliuojančios bendrovės „Linas Agro Group" pajamas ir pelną. Nuolat ciklų gainiojama bendrovė kol kas nelepina smulkiųjų akcininkų, o pati akcija turėtų būti įdomi daugiau ilgalaikiams investuotojams.


Europa tampa patraukliausia vieta investuoti
Vėl peržiūrime investicinio žaidimo „Investuoju Europoje ir Amerikoje" ketvirčio rezultatus. Šį kartą svarbiausias žaidėjas buvo euras - sustiprėjęs mūsų pinigas nubraukė nemažai prieaugio, gauto kitomis valiutomis.


Viršelio tema
Nuo investicinių čekių iki startuolių - keturių žmonių patirtis
Lietuva dar tik mokosi investuoti. Trys dešimtmečiai ekonominės laisvės (įskaitant gorbačiovinio laisvėjimo metus) - labai trumpas tarpsnis išmokti gyventi finansinės laisvės ir atsakomybės sąlygomis. Keturių daug pasiekusių žmonių asmeninė patirtis einant šiuo keliu - vertinga mums visiems.


Daiva Gerulytė: „Darbas turi atitikti charakterį"
D. Gerulytė - viena pirmųjų moterų mūsų šalyje, investavusi ir kaip finansų maklerė, ir kaip fondų valdytoja, ir kaip privatus asmuo. Pradėjusi nuo investicinių čekių, ilgainiui tapo fondų valdytoja Švedijoje. Jos sėkmės raktas - ramūs, pasverti, abejonių ir diskomforto jai pačiai nekeliantys sprendimai.


Petras Šlekys: Visi mes investuotojai
Matematikos mokslų daktaras, makleris, buvęs Lietuvos finansų maklerių asociacijos prezidentas, „Altechna R&D" valdybos narys, FMĮ „Alterna Invest" įkūrėjas P. Šlekys savo investavimo patirtį skaičiuoja dešimtmečiais, bet geriausia investicija vadina kadaise už įspūdingas palūkanas padėtą indėlį banke.


Tomas Andrejauskas: Svarbiausia - laiku pasitraukti
Pradėjęs nuo prekybos valiutomis, paskui investavęs į pirmąsias Lietuvos biržoje prekiaujamas bendroves, šiandien T. Andrejauskas yra verslo angelas, o jo taikinys - aukštą pridėtinę vertę turintys startuoliai, kuriuos investuotojas netolimoje ateityje tikisi atvesti ir iki biržos.


Algimantas Variakojis - investuotojas į gyvenimą
A. Variakojis - ne tik patyręs investuotojas, bet ir lektorius, įmonių konsultantas, keleto didelių Lietuvos bendrovių valdybos narys. Nors per ilgą investavimo ir darbo su įmonėmis patirtį yra paragavęs įvairių investavimo skonių, geriausia investicija jis laiko investavimą į prisiminimus.


Pasaulio žvaigždės
Pasaulio informacijos tvarkytojai
Didžiausias pasaulio paieškų tinklalapis „Google", šiandien jau nebe tik paieškų portalas, bet visas ateities įmonių konglomeratas, ne taip seniai pasivadinęs „Alphabet". Kokie žmonės sugebėjo sukurti įmonę, kuri greitai gali užvaldyti pasaulį.


Nekilnojamasis turtas
Kuo šildyti individualų namą?
Dujos, malkos, granulės, šilumos siurblys... Kokia šildymo sistema pigiausia, o kokia patogiausia? Konsultuodamasis su mokslininkais ekspertais ir praktikais projektuotojais, „Investuok" ieško optimalaus varianto, kaip savo name gyventi šitai, taupiai ir patogiai. Argumentai - skaičių kalba.


Investicija į būstą nuomai: kaip įsigytą NT tinkamai parengti nuomai?
Tęsiame ciklą straipsnių, kuriuose žingsnis po žingsnio aptariami visi investavimo į būstą nuomai etapai. Šį kartą aptarsime, kokius žingsnius turime padaryti, norėdami naujai įsigytą butą parengti nuomai.


Kryptis
Kas laukia su istorine recesija besigrumiančios Brazilijos?
Didžiausia Pietų Amerikos ekonomika kovoja su ilgiausia recesija per šalies istoriją. BVP traukiasi jau 9 ketvirčius iš eilės, nesiliauja korupcijos skandalai. Kita vertus, tie, kurie ryžosi investuoti į Brazilijos akcijas, džiaugėsi įspūdinga grąža. Ko laukti šiemet?


Valiutos
Kur matysime eurą 2017 m. pabaigoje?
Kovą skaitytojams rekomendavome pagalvoti apie euro pirkimą, nes šiemet tikėjomės 5-6 % euro stiprėjimo, palyginti su JAV doleriu. Euras tiek pabrango praėjus vos trims mėnesiams, tad atėjo laikas grįžti prie temos.


Tendencijos
Desinchronizacija tarp realybės ir norų
Tarp realios ekonomikos ir finansų rinkų šiuo metu yra 3-5 metų prasilenkimas, nes finansinių aktyvų kainas pirmą kartą pasaulio istorijoje taip ilgai augino ne reali ekonomika, o nemokami pinigai iš centrinių bankų. Aiškinamės, kuo tai gresia pasaulio ekonomikoms ir konkretiems investuotojams.


Įžvalgos
Kviečių rinkoje - daugiau didesnės kainos prielaidų
Likus mažiau negu mėnesiui iki javapjūtės pradžios, vis labiau ūkininkų akys krypsta ne tik į pasėlių laukus, bet ir į grūdų supirkimo kainoraščius. Apžvelgiame javų derliaus perspektyvas įvairiose pasaulio šalyse (ir kokių kainų gali tikėtis ūkininkai.


Rezultatai
Pensijų fondų rezultatai
Investicinio gyvybės draudimo investavimo krypčių rezultatai
Investicinių fondų rezultatai


Apžvalgos
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Pasaulio žaliavų rinkų apžvalga
Valiutų apžvalga
Garsios mintys


 

Prenumeruok dabar
Kovo žurnale Investuok nr. 3 skaitykite

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?