Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Balandžio 19
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Sausio mėnesio „Investuok" žurnale (119) skaitykite:

Sausio mėnesio „Investuok" žurnale (119) skaitykite:

Sausio žurnale Investuok skaitykite:


Viršelio tema


Kur kreipti žvilgsnį 2018 metais?


Racionalus investuotojas 2018 metais turėtų būti itin agresyvus ir itin atsargus. Uždirbti pavyks tik tokiems. Nepakankamai agresyvūs pralauks visą augimą ir neuždirbs nieko. O nepakankamai atsargūs gaus per kepurę, kai dabartinis ciklas pasibaigs.


Kiek truks rinkų kilimas?


Akcijų bulių rinka karaliauja nuo 2009 m., tačiau žaliavos pastaraisiais metais nuvylė investuotojus. Kiek ilgai truks neįprastai ilga akcijų buliaus rinka ir kaip elgtis su obligacijomis? Į kurias turto klases investuoti 2018 m. ir kaip turi atrodyti subalansuotas investicinis portfelis?


Ar tikrai obligacijų rinkos laukia blogi metai?


Prognozuodami mūsų žurnalui, kokie bus prasidedantys metai ir kokia kryptimi turėtų žvelgti investuotojai, mūsų komentatoriai beveik sutartinai tvirtina, kad obligacijos bent jau artimiausioje ateityje nevertos dėmesio. Todėl specialiai paprašėme kitokios nuomonės manydami, kad argumentai bus jums pravartūs.


Vertybinių popierių birža


Rizikuoti ar saugotis?


Suėjo dveji metai mūsų investiciniam žaidimui „Investuoju Europoje ir Amerikoje". Visi investuotojai uždirbo. Ir visi sutarė, kad pratęsiame virtualų investavimą dar dvejiems metams, nes laikas tikrai įdomus - tiek investuotojams, tiek skaitytojams.


Pasaulio žvaigždės


Iltys - stebuklingas ketvertas


FANG (lietuviškai „iltis") - būtent tokiu trumpiniu dažniausiai pristatomos 4 žymiausios ir sparčiausiai augančios JAV informacinių technologijų milžinės „Facebook", „Amazon", „Netflix" ir „Alphabet" („Google"). Šios įmonės iš esmės veda visą IT sektorių, todėl panagrinėkime, kas laukia ketverto šiemet.


Kryptis


Filipinai - Pietryčių Azijos žvaigždė


Jau devynis ketvirčius iš eilės Filipinų ekonomikos metinis augimas viršija 6 %. Tai sparčiausiai auganti Pietryčių Azijos šalis, kuri sulaukia vis daugiau investuotojų dėmesio. Analizuojame, kodėl rinkos dalyviai ypač teigiamai vertina šalies ekonomikos potencialą.


Nekilnojamasis turtas


Butas ar ne butas?


Kai kada nekilnojamojo turto reklamose nurodoma, kad parduodami butai, tačiau nutylima, kokia iš tikrųjų yra siūlomų įsigyti patalpų paskirtis. Aiškinamės, kodėl kaip būstas suplanuotos patalpos kartais vadinamos ne butu, o viešbučiu, kūrybinėmis dirbtuvėmis ar dar kitaip ir kuo tai gresia pirkėjams.


Kas labiausiai uždirbo 5 metų kilimo cikle?


Didžiausiu investicijų prieaugiu džiaugėsi tie, kurie pirko senos statybos butus. Tačiau šiandien tikėtis tolesnio kainų kilimo sudėtinga, tad gerokai svarbesnis tampa ilgaamžiškumo bei tvarumo kriterijus.


Kriptovaliutos


Pagal ką spręsti, ar ICO vertas investuotojo dėmesio?


Skaitmeninėms valiutoms išgyvenant aukso amžių, ICO, arba pirminis žetonų siūlymas, yra įsitvirtinanti tendencija, padedanti lengvai ir moderniai surinkti projektams reikalingų pajamų. Patariame, kaip atpažinti, kurie projektai verti dėmesio, o kurie tik jaukas lengvatikiams.


Investavimo mokesčiai


Naujovės dirbantiems individualiai


Kartu su valstybės biudžetu Seimas priėmė ir kai kuriuos įstatymų pakeitimus, kurie aktualūs savarankišką veiklą vykdantiems asmenims. Analizuojame, kokie pokyčiai labiausiai palies individualiai dirbančius asmenis, ir primename, į ką turėtų atkreipti dėmesį investuotojai.


Investavimo aplinka


Įstatymų pokyčiai 2018 m.


Nenustebkite, jei jūsų finansų tarpininkas, paprašytas daugiau papasakoti apie vieną ar kitą įmonę, tylės kaip vandens į burną prisisėmęs ir, užuot informavęs, paprašys papildomų duomenų apie jus patį. Nes griežtėja rekomendacijų teikimo standartai ir mažėja produktų, kuriuos galima rekomenduoti.


Įžvalgos


2018 m. - neprasti ir įdomūs Lietuvai


Euro zonos ūkis 2017 m. augo sparčiausiai per dešimt metų, panašios plėtros tikimasi dar ir 2018 m. Kokius ekonominio ir politinio gyvenimo reiškinius bus įdomiausia stebėti, taip pat ko derėtų pasisaugoti.


Svarbiausios mokymosi ir darbo Lietuvoje klaidos


Charakteringas mūsų gyvenimo bruožas Lietuvoje šiame amžiuje ir net pastaraisiais metais yra tai, kad daugelio jos piliečių gyvenimo kokybė ne gerėja, o priešingai - blogėja. Mėgstama sakyti, kad taip yra dėl per mažo perskirstymo. Bet kokios yra tikrosios, giluminės priežastys?


NASDAQ Baltijos rinkoje - augimo metai


Praėję metai NASDAQ Baltijos rinkai ir Vilniaus biržai buvo labai geri: nuo metų pradžios iki gruodžio 15 d. indeksas „OMX Baltic Benchmark GI" pakilo 17,21 %, o indeksas „OMX Vilnius" - 17,12 %. Apžvelgiame, kurios bendrovės labiausiai prisidėjo prie tokių rezultatų.


Rezultatai


Pensijų fondų rezultatai


Investicinio gyvybės draudimo investavimo krypčių rezultatai


Investicinių fondų rezultatai


Apžvalgos


Pasaulio akcijų rinkų apžvalga


Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai


Valiutų apžvalga


Garsios mintys

Prenumeruok dabar
2019 m. balandžio žurnale Investuok nr. 4(134) skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?