Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Sausio 24
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Kovo mėnesio „Mažylyje“ skaitykite:

Kovo mėnesio „Mažylyje“ skaitykite:

..Numerio svečiai Vilhelmas ir Viktorija Čepinskiai pasakoja, kaip vaiką ugdydami pasitelkia klasikinę muziką. Panašu, kad tai tikrai veiksminga - jų metukų amžiaus dukrytė moka daugiau, nei didelė dalis jos bendraamžių.
...Numerio tema - „Auginame mergaites". Joje mergaičių tėvai gaus daug patarimų, ką daryti, kad dukra augtų tvirta, pasitikinti savimi, siekianti tikslų, bet tuo pačiu ir mergaitiška. Vieną pagrindinės temos straipsnį tiesiog privaloma perskaityti visiems tėčiams - juk jie dar labiau nei mamos gali padėti dukroms pasijusti gražioms ir apsaugotoms nuo negandų.
...Straipsnyje „Nėra kvailų klausimų apie kūdikį" aptarsime dalykus, kurių naujagimių tėvai kartais nedrįsta paklausti gydytojo, bet atsakymus sužinoti nori...
...Straipsnyje „Taškai, raminantys verksmą" tėveliai, auginantys kūdikį, kuris, atrodo, vis verkia ir verkia, sužinos, kokių aktyvių taškų masažas galbūt padės mažylį nuraminti.
...Temą apie vienišas mamas parengėme, pastebėję, kad tarp mūsų skaitytojų nemažai tokių mamų. Mus konsultavusi psichologė pati sūnų augina viena, taigi gerai išmano tokių mamų išgyvenamas aktualijas - tikrai turėtų praversti jos patarimai, ką daryti, kai atrodo labai sunku, ar kaip neturint „tikros" šeimos pasijusti laiminga...
...Namie šįkart siūlysime pasigaminti „darbelių su blizgesiu" iš folijos, kurią, žinia, vaikai labai mėgsta. Iš folijos galima pasigaminti ir ledų, ir kardų, ir papuošalų, ir... skafandrą skrydžiui į kosmosą.
... „Patirčių" rubrikoje tinklaraštininkė, seminarų vedėja Vilma Juškienė pažers praktiškų patarimų, ką daryti, kad su vaikais sutarti būtų lengviau, ir prisipažins, kokių problemų auklėjant sūnų ir dukrą kyla jai pačiai. Kita rubrikos herojė Eglė - apie savo praktikuojamą „Theta" gydymą ir apie tai, kaip skiriasi darbo paieškos, kai CV yra įrašas apie mažus vaikus ir kai jis išbrauktas...
...Rubrikoje „Trumpai apie gyvenimą" septynių vaikų mama Sabina prisipažins, kad labiausiai suvaržyta ji jautėsi tuomet, kai augino vieną vaiką, o vaikų skaičiui augant sugebėjo pasijusti laisvesnė.
...Kovo MAŽYLYJE rasite ir kitų temų apie vaikų sveikatą, mitybą, psichologiją, lavinimą ir auklėjimą. Taip pat jame - konkursai bei prizai, atsakymai į jūsų klausimus ir jūsų atsiųstos vaikų nuotraukos.

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:
Štai mūsų naujas kovo mėnesio MAŽYLIS, kuriame tikrai yra ką skaityti!
Štai mūsų naujas, jaukus ir švelnus vasario mėnesio MAŽYLIS, o jame…

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?