Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Sausio 24
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Lapkričio „Mažylyje“ skaitykite:

Lapkričio „Mažylyje“ skaitykite:

Lapkričio „Mažylis" lietingas, bet laimingas!


 


♥ Orai lapkritį (ne paslaptis) ne kokie. Bet juk dėl to nesėdėsime visąlaik namuose... Iš vienos mamos laiško: „Tegul man kas ką nori, tas tą sako, nesvarbu, aš žinau - jei saugau vaiką nuo šalčio, jis ir neserga." Kaipgi yra iš tiesų?


♥ Pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius juokiasi, kad sportininkas yra tarsi besilaukianti moteris - nieko negali daryti sezono metu, o paskui privalo sutvarkyti visus susikaupusius reikalus... Tad kaip jis, pasibaigus varžybų sezonui, atidavinėja skolą šeimai? O gal tų skolų neprisikaupia?


♥ Ausies skausmas - toks didis, kad namie kartais kilnoja stogą. Kaip kuo greičiau numalšinti ir nepakenkti? Šildyti - nešildyti, užkimšti - neužkimšti, sodinti - guldyti, gydyti ausį ar nosį.


♥ Kai kurie naujagimiai žįsdami springsta, nes piena švirkščia stipria srove. Per daug pieno krūtyse kelia nemalonumų ir mamai. Ar mažinti pieno kiekį ir kaip tai daryti, pataria žindymo specialistė.


♥ Nida Vildžiūnaitė - žinomas asmuo mamystės ir tėvystės pasaulyje. Ji jau 10 metų pati leidžia „Nėštumo kalendorių". Maža to - jos galva prikimšta iniciatyvų, susijusių su lygiomis galimybėmis ir žmogaus teisėmis. O kad maža nepasirodytų - Nida dar augina tris sūnus, kurių mažiausiam - tik vieni.


♥ Kaip susivaldyti supykus ant vaiko? Viena iš situacijų: jūs liepiate susitvarkyti žaislus, o vaikas rėkia, kad nekenčia jūsų. Nesileiskite išmušami iš vėžių. Dabar jūs nekalbate apie tai, ar vaikas jus myli, ar nekenčia. Dabar jūs kalbate apie svetainėje išmėtytus žaislus.


♥ Namų vaistinėlę reiktų bent kartą per metus iškraustyti ir atgal susidėti tik tai, kas nepasenę. Ar pasibaigus vaistų galiojimo laikui jie tiesiog tampa mažiau veiksnūs, ar ima kenkti? Kodėl vaikams vaistai skiriami nuo tam tikro amžiaus ir kiti klausimai.


♥ Jurgita savo dukrytę augina pagal prieraišiosios tėvystės principus. Straipsnyje ji pasakoja ir apie privalumus, ir apie sunkumus, ištikusius ją realybėje ir išmokiusius atsirinkti. Vaikjuostę jai norėjosi sukarpyti, bet užtat puikiai tiko nešioklė. Dukra išmoko užmigti tik sūpuojamas, užtat gąsdinimai, kad ji nenulips nuo rankų, nepasitvirtino...


♥ „Jeigu tu mane myli, nupirk šitą mažiną!", - rėkia mažylis. „Jeigu tu blogai elgsiesi, neisim į kiną", - nepasiduoda tėtis. Kas tai? Ir ko tokiu elgesiu siekia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji?


 


 


Gero skaitymo! Nesušalkite ir nekeikite balų - pasidžiaukite jomis! ♥


 

Prenumeruok dabar
Naujame numeryje skaitykite:
Štai mūsų naujas kovo mėnesio MAŽYLIS, kuriame tikrai yra ką skaityti!
Štai mūsų naujas, jaukus ir švelnus vasario mėnesio MAŽYLIS, o jame…

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?