Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Vasario 20
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Žurnalo „Medžiotojas ir meškeriotojas“ 2018 metų gegužės - birželio numeryje skaitykite:

Žurnalo „Medžiotojas ir meškeriotojas“ 2018 metų gegužės - birželio numeryje skaitykite:

Kviečia telktis


Balandžio pabaigoje įvykęs Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) suvažiavimas - buvo vienas iš svarbiausių įvykių bendruomenės nariams. Beje, į jį delegatų neatsiuntė 11 LMŽD narių, iš 47 dalyvavo 36 regioninių medžiotojų ir žvejų organizacijų delegatai. Be suvažiavimo kompetencijai priskiriamų organizacinių sprendimų, vadovų ataskaitų ir finansinės atskaitomybės tvirtinimo, daugiausia dėmesio skirta medžioklę reglamentuojančių teisės aktų pakeitimų iniciatyvoms, buvo raginama labiau telktis ir vieningai atstovauti bendruomenės interesus. Apie tai plačiau skaitykite suvažiavimo aprašyme žurnale.


Daugeliui klausimų buvo pritarta beveik vienbalsiai, labiausiai nuomonės išsiskyrė svarstant papildomą į suvažiavimo darbotvarkę įtrauktas klausimą dėl Gedimino Vaitiekūno atšaukimo iš LMŽD tarybos narių. Į suvažiavimo darbotvarkę šis klausimas įtrauktas keturių LMŽD tarybos narių (Evaldo Dainausko, Algimanto Kamičaičio, Algio Kubiliaus, Rolando Micevičiaus) prašymu. LMŽD Varėnos skyriaus pirmininkas R. Micevičius pateiktą pasiūlymą motyvavo tuo, kad G. Vaitiekūnas nepritaria draugijos veiklai, todėl prarado tarybos narių pasitikėjimą ir jam nebegali būti teikiama konfidenciali informacija, aptariama tarybos posėdžiuose. G. Vaitiekūnas neigė jam mestus kaltinimus, paaiškino savo pasiūlymo LMŽD tarybai aplinkybes - į suvažiavimo darbotvarkę įtraukti LMŽD pirmininko atsistatydinimo klausimą. LMŽD pirmininkas Bronius Bradauskas pritarė 4 tarybos narių iniciatyvai atšaukti G. Vaitiekūną iš draugijos tarybos narių bei pateikė papildomų argumentų, kurių esmė: esamai draugijos veiklai nepritariantys žmonės steigia ir gali steigti savo draugijas. Sprendimui atšaukti G. Vaitiekūną iš tarybos narių pritarė 22 delegatai, 4 „prieš", 8 susilaikė, tad sprendimas patvirtintas.


Gegužę įvyko dar vienas svarbus renginys - pirmasis LMŽD regioninėms draugijos priklausančių klubų ir būrelių vadovų susirinkimas. Apie šio susirinkimo sprendimus skaitykite žurnale.


Šiame numeryje taip pat rasite ir pirmą kartą pristatomą povandeninę rekordinę medžioklę, kurios laimikis - 160 kg „žuvytė", informaciją apie birželį prasidedančią trofėjų parodą net dvejuose dvaruose, medžioklės taisyklių pakeitimus, patarimų apie medžioklės būdus, šunų rengimą varyminėms medžioklėms, serbišką karabiną su vokiška spyna, egzotines keliones, medžiotojų reprezentatyvius renginius ir kitos įdomios bei naudingos informacijos.


Medžioklei ir žvejybai - valio!

Prenumeruok dabar
Žurnalo „Medžiotojas ir meškeriotojas“ 2018 metų kovo - balandžio numeryje skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?