Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Gegužio 23
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Žurnalo VALSTYBĖ gruodžio mėn. numeryje skaitykite:

Žurnalo VALSTYBĖ gruodžio mėn. numeryje skaitykite:

Mieli skaitytojai, su džiaugsmu pristatome Jums metinį solidžiausio ir įtakingiausio žurnalo VALSTYBĖ numerį, skirtą tiems, kurie nori suvokti vykstančius procesus, o ne plaukti informacinio srauto upe ir reaguoti tik į emocijų purslus.


Būtent šiuo metu labai svarbu suvokti vykstančius procesus, nes pasaulis pasikeitė radikaliai. Ir nematyti skirtumo tarp Baracko Obamos ir Donaldo Trumpo pasaulio įmanoma tik tuo atveju, jei purslai galutinai užpylė akis. Tikimės, kad šis 2018-iesiems skirtas numeris padės tuos purslus nusivalyti ir pamatyti realius pokyčius pasaulio politikoje, kurie darys įtaką ekonomikai, sukels kitą krizę ir jau šiandien daro įtaką Lietuvai.


Gero Jums skaitymo ir nuostabių artėjančių Kalėdų! Laimės, džiaugsmo ir Dievo pagalbos Jums visiems ir mūsų Tėvynei! Naujo numerio turinį ir redakcijos skiltį rasite: https://www.valstybe-prenumerata.lt


Pagarbiai


Žurnalo VALSTYBĖ redakcijaTurinys


TEMA Kaip D. Trumpas pakeitė pasaulį. Pasaulis kais, bet Volstritą ir 2018 m. merks milijardai. Elonas Muskas užpildė politinės lyderystės vakuumą. Saudo Arabija pirmoji suteikė robotui pilietybę. Kur investuoti 2018 metais?  V. Putino tankai užgulė A. Tapino gynybinę liniją  110 mln. JAV dolerių – į kojines. Elonas Muskas. Vizionierius, kuriantis ateitį. 2017-ųjų Lietuvos metų žmonės. Pokalbis su Sauliumi Skverneliu.


EKONOMIKA 2017-ieji tapo finansų technologijų proveržio metais. Kai menas dirba kultūrai, ekonomikai ir rinkodarai. „All Media Baltics“ vadovas Pierre’as Danonas: „Įžengėme į investavimo būseną“. 2018-ieji po bitkoino saule. Žaliosios saulės energetikos potencialas Lietuvoje. Rinkodaros naujienos. Kodėl bankas „Luminor“ nepasivadino „Baltic Apple“? Visi dirbtinio intelekto bijo, bet visi jį kuria 102 Žaidimų rinka – pramogų industrijos priešakyje. Technologijų naujienos.


POLITIKA JAV demokratijos pitbulis. Ukrainos žygyje į ateitį – ir vėl lenktynės su laiku. Donaldo Trumpo efektas – translyčių pergalė.


LAISVALAIKIS Sostų karai internete: kol kas laimi dundukai ir radikalai. Filmas apie lūzerius, kurie iš tiesų nėra lūzeriai. 7 geriausios 2017-ųjų knygos. Kalėdų Seneli, atnešk elitui po gabalėlį stuburo! Įspūdingiausios 2017-ųjų technologijų inovacijos. Rekomenduojami renginiai.

Prenumeruok dabar
Žurnalo VALSTYBĖ Nr. 109 skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?