Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Sausio 24
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Gegužės mėnesio žurnalo „Žvejys ir žuvis“ numeryje skaitykite:

Gegužės mėnesio žurnalo „Žvejys ir žuvis“ numeryje skaitykite:

Užrašai apie sterkų žūklę
Yra smagiai gyvuojančių stereotipų, kurie visada gimsta kai daug žvejų gaudo tas pačias žuvis nedidelėje akvatorijoje, ir vieni žvejai gerai mato, kaip gaudo kiti. Ar reikia jų kratytis? Kaip kam patogiau. Kiekvienoje pasakoje yra dalis tiesos.Dugninė meškerė. Kaip išsirinkti
Žinoti, ko nori, kur žvejosi yra labai svarbu, nes nuo to priklauso tavo dugninė meškerė. Taip pat labai svarbu žinoti ką konkrečiai reiškia kiekviena meškerės charakteristika, kokią jį įtaką turi žvejybos procesui. Šis straipsnis ir nagrinėja tuos dalykus.Ešerys, vobleriai ir tvičingas
Nedideli vobleriai žvejojant ešerius tinka visais metų laikais, bet netinka bet kokiam gyliui - jais žvejojama ten, kur sekliau. Arba tuomet, kai ešeriai pakyla į viršutinius vandens sluoksnius. Arba specifinėse vietose, apie kurias ir pasakojame šiems straipsnyje.


Masalas šapalui
Nepaisant ganėtinai didelio aktyvumo, gegužę šapalai gali elgtis dvejopai. Nuo to, kaip elgiasi, priklauso, kaip jis reaguos į mūsų masalą. Ar jį griebs, ar ignoruos. Kad šapalas susidomėtų masalu, turime jį tinkamai pateikti.


Seklaus ežero karšiai. 5 patarimai
Sekliame ir uždumblėjusiame ežere galioja visai kitokios taisyklės, nei giliuose ežeruose.
Karšiai elgiasi savitai ir jų elgseną yra neblogai aprašę garsūs anglų žvejai. Beje, komercinių tvenkinių ir uždumblėjusių seklių ežerų karšių elgsena yra labai panaši.


Su dugnine meškere baloje
Yra vandens telkinių, kuriuos žvejai vadina balomis. Dažnai prie tokių vandens telkinių žvejų nesimato. Žvejai į tokias balas žiūri atsainiai: „Nėra ten žuvies, tad neverta ir gaudyti." Tačiau ateina momentas, kai kokia nors bala ima ir pritraukia dešimtis meškeriotojų.


Kvapų pasaulyje
Kvapai žvejyboje naudojami nuo seno. Net labai senose knygose galima aptikti, kad žvejai naudojo miltus, pagamintus iš degintų kanopų ar galvijų ragų, anyžiaus ar mėtų aliejus. Kas yra kvapai žvejyboje? Kaip juos naudoti?


Lengvoji klasė
Kai žmogus įsigyja itin lengvos klasės jautrų spiningą ir parsineša namo, supranta, kad nė viena jo turima ritė prie tokio spiningo netinka. Net tos mažosios 2500 dydžio netinka, ir ne dėl dydžio, o dėl savo svorio. Spiningas 100 g sveria, ant jo uždėjus ritę balanso jau nėra. Ką daryti?


Lynas - nesportinė žuvis
Lynas tinginys, todėl sportinės žūklės taktika jam netinka taip gerai kaip „kaimiškasis" stilius. Apie lynų žūklę, masalus, įrankius ir jaukus, bei paprastąjį stilių - pasakojimas šiems straipsnyje.


Granulės
Iš kur žvejų pasaulyje atsirado granulės? Kas buvo dabartinių granuliuotų jaukų ir masalų gamybos išeities taškas? Manau, tai reikia žinoti, nes žinant, kaip į žvejo krepšį pateko granulės, bus mažiau klaidų vertinant šį masalą ir jauką.


 

Prenumeruok dabar
Gegužės mėnesio žurnale „Žvejys ir žuvis“ skaitykite:
Vasario mėnesio žurnale „Žvejys ir žuvis“ skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?