Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2019 Sausio 24
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. Savaitė. Namie ir sode
7. SAVAITĖ
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
Balandžio mėnesio žurnalo „Žvejys ir žuvis“ numeryje skaitykite:

Balandžio mėnesio žurnalo „Žvejys ir žuvis“ numeryje skaitykite:

Pavasaris Švedijos šcheruose
Švedijos ir Suomijos šcherai - puikios ir populiarios lydekų žūklės vietos. Žvejybinė išvyka į Švedijos šcherus gali būti pats įspūdingiausias metų nuotykis. Taičiau žvejyba šcheruose gali būti visiškai nerezultatyvi. Priežastys? Gali būti įvairios, ir ne visada jos nurodomos teisingos. Ir ne visada jos aiškios. Didžiausia žvejų klaida yra tai, kad jie šcherus vertina lygiai taip pat kaip gėlavandenius ežerus.


Šlakiai nuo smėlėto Baltijos kranto
Balandis - geras metas šlakius žvejoti jūroje. Bet tam turi būti atitinkamos sąlygos. Ir niekad nereikia pamiršti, kad šlakių žūklė nuo kranto yra daugiau filosofinis, o ne techninis procesas. Jūra didelė, nežinomųjų daug, vietos filosofinei minčiai plėtotis - daugiai nei reikia.Ką siūlau upėtakiui?
Upėtakiams skirtų masalų asortimentas gali būti labai didelis. Patys mažiausiai siekia 2 cm. Patys didžiausi gali būti ir 10 cm ilgio. Toks masalas tikrai nėra per didelis normaliam upėtakiui. Bet būna ir tokių dienų, kai dideli upėtakiai griebia tik tuos mažuosius, o 10 cm voblerius čiumpa tik tie, kurie už tuos voblerius vos dvigubai didesni. Būna ir priešingų situacijų.


Šiuolaikinė dugninė ir jaukinimas
Žvejai dažnai vienas kito klausinėja: „Kokį jauką naudoji?" Jauko pavadinimas - svarbu, bet dar svarbiau - jauko paruošimas ir jo pateikimas - žvejai sugeba sugadinti pačius brangiausius ir geriausius jaukus. Galima drąsiai sakyti, kad, paėmus bet kokį vidutinių kainų lygio jauką, galima gauti pakankamai gerą rezultatą. Bet paėmus aukšto lygio jauką, toks pats rezultatas pasiekiamas kur kas lengviau ir greičiau.Balandis - lynų mėnuo
Balandis, skirtingai nei kovas, yra tikras pavasario mėnuo. Būtent balandį lynai aktyviai maitinasi ir kaupia jėgas prieš artėjantį nerštą. Savo skrandį jie papildo moliuskais, lervomis ir viskuo, ką randa tose vietose, kur jie laikosi. Charakteringi smulkūs burbuliukai, pasirodantys vandens paviršiuje netoli kranto, yra pats geriausias ženklas tiems, kurie ieško lynų.


Sliekas kitaip
Dirbtinį slieką, dėlę, nėgės imitaciją ir visas kitas pailgų, vandenyje gyvenančių ar jame atsiduriančių gyvių imitacijas galima pateikti visai kitaip, nei esame įpratę: pailgas masalas, dirbtinė silikoninė kirmėlė užmaunama ant kabliuko per vidurį. O šio žūklės principo pavadinimas juokingas - „Wacky worm".


Smagi raudžių medžioklė
Pavasario vidurys - tai metas, kai pačias didžiausias raudes pagauti būna lengviau, nei vėliau, kai viskas sužels, kai ne tik ant kranto, bet ir vandenyje bus daug šviežios žalumos. Vėliau, vasaros pradžioje, kibimai bus dažnesni, raudės kibs dar geriau, bet ir draudimų neliks, tad spiningautojo interesų ratas bus daug platesnis.


 

Prenumeruok dabar
Gegužės mėnesio žurnale „Žvejys ir žuvis“ skaitykite:
Vasario mėnesio žurnale „Žvejys ir žuvis“ skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?