Prenumerata.lt
pamiršai slaptažodį?
2021 Birželio 16
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika, menas, kultūra
Psichologija
Rankdarbiai
Religija
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žurnalų rinkiniai
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1.
2. SAVAITĖ
3. „Respublika“ (fiziniams asmenims)
4. Moteris
5. Moters savaitgalis
6. Kutis
7. Naminukas
8. NG Kids
9. Ar žinai, kad?
  Kaip atlikti prenumeratos užsakymą www.prenumerata.lt?
1. Išsirinkite Jus dominantį leidinį, kurį norite užsiprenumeruoti. Leidinio puslapyje pasirinkite norimą prenumeratos laikotarpį (1), pristatymo datą nuo (2) ir spauskite „Į krepšelį“(3):
2. Krepšelyje turite užsiregistruoti arba suvesti jau turimus prisijungimo duomenis. Jeigu esate naujas vartotojas, įveskite savo naudojamą el. paštą ir sugalvokit slaptažodį, su kuriuo jungsitės Prenumerata.lt sistemoje (1), paspauskite „Registruotis“ (2).

Jeigu jau esate užsiregistravę, veskite savo duomenis į dešinėje pusėje esančią prisijungimo lentelę ir spauskite „Prisijungti“:
3. Prisijungus matote užsakymų krepšelį. Krepšelį galite papildyti, jeigu domina ne vieno leidinio prenumerata. Tokiu atveju spauskite „Papildyti užsakymą“ (1). Vėl išsirinkite leidinį, juos išsirinkus spauskite „Į krepšelį“, taip formuodami prenumeratos užsakymą.

Kai sudedate į krepšelį visus norimus prenumeruoti leidinius, spauskite mygtuką „Toliau“ (2):
4. Mokėtojo/gavėjo puslapyje suvesite visus reikalingus prenumeratos užsakymui duomenis. Mokėtojo duomenys – tai asmens, kuris atlieka užsakymą, duomenys. Šio asmens vardu bus išrašoma sąskaita faktūra. Norint pridėti naują mokėtoją spauskite „Naujas adresas“:
5. Atsidaro adreso įvedimo forma. Suveskite visus prašomus duomenis (1) ir spauskite „Išsaugoti ir grįžti“(2):
6. Įvestas adresas atsiranda prie mokėtojo duomenų. Dabar reikia įvesti gavėjo duomenis. Gavėjas – asmuo, kuris gaus prenumeruojamą leidinį. Jeigu gavėjas yra tas pats asmuo – užsakovas, uždėkite varnelę prie „Gavėjas yra mokėtojas“ (1), jeigu gavėjas yra kitas asmuo, pasirinkite naują adresą iš sąrašo, jeigu jis tuščias, įveskite naują, paspausdami „Naujas adesas“ (1). Kai ir mokėtojo, ir gavėjo duomenys suvesti, spauskite „Apmokėti“ (2):
7. Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį apmokėjimo būdą (1) ir spauskite „Toliau“ (2).
8. Dar kartą įdėmiai patikrinkite visus užsakymo duomenis, ar adresai ir kiti duomenys teisingi, nes vėliau užsakymo nebus galima koreguoti. Peržiūrėjus spauskite „Tvirtinu užsakymą“. Jei pasirinkote mokėti internetu, Jus iškarto nukreips į pasirinkto banko tinklalapį, kur prisijungę prie savo el. bankininkystės sistemos galėsite atlikti apmokėjimą. Jei pasirinkote mokėti pavedimu ir Jums reikalinga sąskaita išankstiniam apmokėjimui arba mūsų rekvizitai – tai galite rasti elektroniniame laiške “UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS”, kuris Jums buvo išsiųstas po mokėjimo būdo pasirinkimo į Jūsų prisijungimo el. pašto dėžutę.
Štai ir viskas, užsakymas atliktas. Iškart po apmokėjimo į savo el. pašto dėžutę gausite apmokėjimo patvirtinimą, laiške rasite nuorodą į PVM sąskaitą faktūrą.
Malonaus skaitymo!

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?