Žurnalas „Keliauk“

išeina kovo, birželio, rugsėjo paskutinę savaitę ir gruodžio viduryje Daugiau
išeina kovo, birželio, rugsėjo paskutinę savaitę ir gruodžio viduryje Daugiau
Keliauk 12mėn. prenumerata | 4 leidiniai
20,00 Eur
Prekybos vietose: 21,60 Eur
Sutaupote 7 %

žurnalas "Keliauk" -  kelionių kryptys, renginių apžvalga, įkvepiančios keliauti vietos tiek Europoje, tiek Lietuvoje ir visame pasaulyje, interviu su keliautojais, įdomybės, tolimi kraštai, Gourmet kelionės, receptai, fotoreportažai, gidai po Lietuvą, Europą ir visą pasaulį, straipsniai apie maistą, keistenybes, pokalbiai su žymiais žmonėmis, pažintys su mažai žinomais kraštais, istorija ir kt.

Kelionės – tai žmonės, jų atradimai ir išgyvenimai, naujų kultūrų ir valstybių pažinimas, dar kartą išgyvenama pasaulio istorija. Mums svarbu kokybiški tekstai, akį traukiančios nuotraukos, patarimai keliautojams, atsakingo ir darnaus keliavimo idėjos, naujienos iš viso pasauli

Šiame numeryje kviečiame švęsti! Pasidžiaugti žiema, šv. Kalėdomis, leistis į skonio kelionę, aplankyti šventines muges, pamatyti naują parodą, mėgautis smulkmenomis, dovanoti savo laiką patiems artimiausiems. Bendri išgyvenimai suartina žmones, tad keliaukite į mėgstamas šalis, pažinkite naujas valstybes, patirkite ir išgyvenkite daug džiugesio akimirkų! Jums paruošėme puikių patarimų, ką išbandyti ir kur nuvykti. Iš Kosta Rikos atskrieja emocingas Liudo Dapkaus pasakojimas apie tai, kas jam suteikia laimę, ir kodėl jis vis sugrįžta į šį Karibų jūros skalaujamą kraštą. Kelionių atradimais dalijasi kultūrologė Ingrida Veliutė, su šeima aplankiusi visas Europos valstybes. Apie žymios lietuvių mokslininkės prof. Birutės Galdikas jubiliejų pasakoja keliautoja Eglė Aukštakalnytė Hansen. Profesorės nepailstamas darbas Borneo saloje ir orangutanų globa gal ir jums įkvėps naujų minčių. Jei ieškote įdomybių – kviesime aptikti dinozaurų pėdsakus Skajaus saloje, Škotijoje. Jie tikrai egzistuoja ir tai galima išvysti savo akimis! Na, o jei keliausite po Lietuvą – jūsų laukia įdomus Vytauto Kandroto siūlomas maršrutas po Nalšios žemę ir lietuviškus dvarus.

Keliaukime ir vėl!