Pagalba

Žurnalas „Keliauk“

išeina kovo, birželio, rugsėjo paskutinę savaitę ir gruodžio viduryje Daugiau
išeina kovo, birželio, rugsėjo paskutinę savaitę ir gruodžio viduryje Daugiau
Keliauk 12mėn. prenumerata | 4 leidiniai
20 Eur
Prekybos vietose: 21.6 Eur
Sutaupote 7 %

žurnalas "Keliauk" -  kelionių kryptys, renginių apžvalga, įkvepiančios keliauti vietos tiek Europoje, tiek Lietuvoje ir visame pasaulyje, interviu su keliautojais, įdomybės, tolimi kraštai, Gourmet kelionės, receptai, fotoreportažai, gidai po Lietuvą, Europą ir visą pasaulį, straipsniai apie maistą, keistenybes, pokalbiai su žymiais žmonėmis, pažintys su mažai žinomais kraštais, istorija ir kt.

Kelionės – tai žmonės, jų atradimai ir išgyvenimai, naujų kultūrų ir valstybių pažinimas, dar kartą išgyvenama pasaulio istorija. Mums svarbu kokybiški tekstai, akį traukiančios nuotraukos, patarimai keliautojams, atsakingo ir darnaus keliavimo idėjos, naujienos iš viso pasauli

Šiame numeryje kviečiame į nacionalinius parkus, į gamtos prieglobstį, kviečiame atrasti gyvūnų stebėjimą jų natūralioje aplinkoje. Iš Afrikos perlu vadinamos Ugandos skrieja pasakojimas apie Karalienės Elžbietos nacionalinį parką, turintį vieną aukščiausių reitingų pasaulyje. Čia laisvėje klajoja dramblių kaimenės, ganosi žirafos, zebrai ir antilopės, medžioja liūtai, tyko didžiuliai krokodilai. Čia kaip niekad ryškiai pajunti gimimo ir mirties kaitą, nes viskas sukasi negailestingu ratu, o išlieka tik stipriausieji. Nors kartą gyvenime būtina tai pamatyti! Apie gamtos terapiją ir savo patirtį pasakoja keliautojas Liudas Dapkus, jo istorija nukels į Bahamų salas, Namibijos kaitrą ir netgi į tykų šeštadienio rytą prie Indijos vandenyno. Į Pantanalą Brazilijoje leidosi Eglė Aukštakalnytė Hansen, čia ji stebėjo nuostabiuosius jaguarus. Actekų garbinami jaguarai buvo laikomi šventyklų sargais, o elitiniai kariai vadinami Jaguaro riteriais. Majų civilizacijoje šis gyvūnas buvo garbinamas kaip ypatingas saulę, keliaujančią naktimis per požemių karalystę, saugantis dievas, užtikrinantis, kad kiekvieną rytą ji pakiltų į dangų. Šiame numeryje taip pat skaitykite apie Italiją, Jurga ir Paulius Jurkevičiai pakvies jus į paslaptingąją Kalabriją, o Simonas Jurkevičius pasidalys istorija apie senuosius etruskų nekropolius. O jei traukia Lietuvos grožis – leiskitės į kelionę kartu su japonologu Aurelijumi Zyku, jis kviečia į japonišką sodą Kaune, kas žino, galbūt čia gims puikus haiku posmas, juk senovėje prie tekančio vandens taip buvo rašoma poezija. 

Ruduo – puikus metas atrasti gamtos grožį ir mėgautis jos spalvomis. Keliaukite, skanaukite ir džiaukitės naujomis patirtimis!