Žurnalas „NG Kids“

Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris. Daugiau
Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris. Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 10 leidinių
36,00 Eur
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 5 leidiniai
23,00 Eur
„National Geographic Kids“ jungtiniame sausio-vasario numeryje keliautojas Nilas Šėjus pasakoja apie savo 30 valandų trukusią kelionę Kanados arktyje sekant laukinių vilkų gaują, o taip pat ir daugybė įdomių faktų apie gyvūnus, skirtingų kultūrų šventinius patiekalus, nuostabius išradimus, kurie keičia mūsų gyvenimus, 30 atradimų apie didžiąsias kates ir tai dar ne viskas!

Gyvenimas su arktiniais vilkais
Autorius Neil Shea

2018 m. Kanados arktyje vasara. Nors mano laikrodis rodo truputį po vidurnakčio, arktyje saulėta
kiaurą parą. Taip tęsis dar keletą savaičių iki rugsėjo pabaigos, kai pradės temti. Septyni arktiniai vilkai pėdina užšalusiu ežero ledu. Jie cypauja ir inkščia, žaisdami su mažu ledo gabaliuku lyg su kamuoliuku.

Šie vilkai priklauso tai pačiai gaujai. Dar du vilkai, iš kurių vienas tikriau- siai tėvas, juos prižiūri iš tolo. Trys didžiausi vilkai turėtų būti apie vienų metų ir sverti 30 kg. Keturi jauniausi vilkiukai, panašu, gimė prieš keletą mėnesių – jie tokio dydžio kaip dekoratyvinės sofos pagalvėlės. Vyresni vilkai žaidžia agresyviau ir netyčia kliudo mažesniuosius, įstumdami juos į ežero nendryną. Visgi jaunikliai nėra iš kelmo spirti – greitai atsistoja ir skuodžia atgal tęsti žaidimų.

Galiausiai ledo gabaliukas atsiduria tankiose žolėse. Vienas iš vilkiukų pasiveja leduką ir, bandydamas jį ištraukti iš žolių, netyčia suskaldo. Žaidimas baigtas.
Kiti vilkai žiūri į jauniklį tarsi priekaištaudami, tada vienas po kito atsisuka į mane.

Įdomiausi dangaus reiškiniai
Ar teko matyti Perigėjo pilnatį arba raudoną vaivorykštę? Paskaityk ir sužinok apie įspūdingus dangaus reiškinius, kurių kasdien nepamatysi.

10 nuostabių išradimų
Autorius Chris Tomlin
Ar žinojai, kad yra įrenginių, kurie gali garsiai skaityti tekstą iš knygos, o  tavo piešinys išmaniosios programėlės pagalba gali tapti skaitmeniniu žaidimu, kuriuo net galima pasidalinti su draugais?
Šiame žurnalo numeryje sužinosi įdomių dalykų apie gyvenimą keičiančius išmanius įrenginius, aksesuarus ir net spalvą keičiančias transporto priemones.