Pagalba

Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 16 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
10.4 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 8 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
5.65 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

„National Geographic Kids“ spalio mėnesio, specialiame Helovino numeryje mažieji skaitytojai atras:

Mitai apie monstrus paneigti
Autorė Kitson Jazynka
Iliustracijos Dean Macadam

Siaubingi pramanai paneigti
Ar patikėtum, kad monstrai – ne tik filmų veikėjai? Kai kurie žmonės mano, kad juos iš tikrųjų galima sutikti. Jie tiki, kad dideli, pikti siaubūnai slepiasi slapčiausiose pasaulio vietose. Laimė, mokslininkai turi paaiškinimus, kurie paneigia visus šiuos pramanus. Perskaityk apie penkias pabaisas ir kaip šie mitai buvo paneigti.

Nuostabūs gyvūnai
Helovino gyvūnų paradas

Nesitikėk gauti Helovino skanėstų iš šių žavių persirengėlių. Spalio mėnesį milijonai naminių gyvūnų šeimininkų išdabina augintinius keisčiausiais kostiumais, o „Nat Geo Kids“ išrinko keletą pačių šmaikščiausių apdarų. Tačiau žinok, kad šiems gyvūnams patinka, kai šeimininkai juos apvelka įvairiais juokingais kostiumais, bet tavo augintiniui tai gali ir nepatikti. Niekada neversk jo daryti, ko nenori.

Gudrybės dėl skanėstų
Aautorė Kitson Jazynka

Piešiančios mažosios pandos? Muilo burbulus sprogdinantys pingvinai? O, taip! Kūrybingi gyvūnų prižiūrėtojai sugalvoja įvairių būdų, kad zoologijos sodų gyvūnai visame pasaulyje žaisdami išmoktų elgtis kaip jų gentainiai laukinėje gamtoje. Įvairios veiklos skatina natūralų elgesį, padeda gyvūnams išlikti sveikiems ir smagiai leisti laiką. „Mūsų svarbiausia užduotis – pasirūpinti, kad gyvūnai jaustųsi laimingi, – sako Anglijoje įsikūrusio Bristolio zoologijos sodo darbuotoja Prešija Beilis (Precious Bayliss). – Įvairios užduotys – geriausias būdas tam pasiekti.“ Susipažink su šešiomis smagiomis veiklomis, kurias gyvūnai mėgsta zoologijos sode.

Viskas apie pinigus
Autorė Kristin Baird Rattini

Spausdinant Australijos 5 dolerių banknotą, naudojami specialūs dažai, kad ant jo pavaizduotas paukštis judintų sparnus ir pakreipus keistų spalvą. Vienoje pasaulio šalyje, bulvės buvo naudojamos vietoj pinigų. Kokia tai sala, sužinosi spalio numeryje.

Lažinuosi nežinojai!
Autorė Erin Whitmer

Šeši šiurpūs faktai apie Helovina
Viena višta pasiekė pasaulio rekordą, net 18 mėnesių išgyvenusi be galvos, nuo 1945 iki 1947 m. Tikrai šiurpu.

Kas tai?
Maži, bet grėsmingi. Nuotraukose iš arti nufotografuoti šiurpą keliantys maži gyvūnai. Perdėliok raides ir sužinosi, kas pavaizduota kiekvienoje nuotraukoje.

sutaupote
National Geographic Lietuva

Sutaupote 36 % negu pirkdami parduotuvėje