Pagalba

Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 16 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
10.4 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 8 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
5.65 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

 „National Geographic Kids“ liepos mėnesio  numeryje smalsūs jaunieji skaitytojai sužinos 30 įdomybių apie miegą, 5 svarbiausius faktus apie stručius ir apie didžiąsias mokslininkų nesėkmes, be to, laukia ir smagūs dalykėliai. 
30 įdomybių apie miegą
Pirmos pagalvės rastos senovės Egipto kapavietėse, o tavo smegenys gali būti aktyvesnės, kai miegi, nei kai esi pabudęs. Dar daugiau įdomių faktų apie miegą naujame „National Geographic Kids“ liepos numeryje.
Paskui stručius
Autorius Jamie Kiffel-Alcheh
Ar patikėtum, kad lėkdami per savaną stručiai, kaip ir didžiosios katės, gali išgąsdinti į bandą susispietusius zebrus! Šie didžiuliai paukščiai nėra tokie, kokius juos įsivaizduoji. Tu niekada nepamatysi stručio, grakščiai skraidančio danguje ar tupinčio ant šakos ir tyliai čiulbančio nuostabią dainelę. Ir jie nėra lengvas grobis – stručiai pajėgūs apsiginti nuo tokių plėšrūnų kaip liūtai, geopardai, leopardai ir dėmėtosios hienos. Sužinok penkis faktus apie stručius ir suprasi, kad tai nėra paprastas paukštis.
Didžiosios mokslininkų nesėkmės
Autorė Allyson Shaw
Šįkart penki „Nat Geo“ mokslininkai tau papasakos apie didžiausias jų patirtas nesėkmes.
Vaikai prieš plastiką 
Autorė Ella Schwartz
Padėk išsaugoti švarią Žemę, atsisakydamas vienkartinių plastikinių daiktų. Šį mėnesį išmok pasigaminti vaisinius ledus, kad nereikėtų jų pirkti plastikinėse pakuotėse. Į lauko šiukšliadėžes išmestas pakuotes vėjas dažnai nupučia į buveines, kur gyvūnai jas gali palaikyti maistu.
7 faktai, kurie sujauks tau protą
Autorė Paige Towler
Jei Everestas stūksotų giliausioje vandenyno dalyje, jo viršūnė vis tiek kyšotų daugiau nei 1,5 km virš vandens, o mažiausias kada nors rastas 4 dinozauras būtų svėręs maždaug kaip 2 sąvaržėlės. Kokie dar faktai tave nustebins?