Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
20 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 12 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
11 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 3 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
6 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

„National Geographic Kids“ 2022 m. sausio numeryje sužinosite, kokias naujas paslaptis mokslininkams padėjo atskleisti naujai atrasta pingvinų kolonija, kaip nuo žiemos audros savanoriai gelbėjo vėžlius ir atrasite dar nežinotų dalykų apie žmogaus kūną.

Tiek daug pingvinų!

Autorius Jamie Kiffel-Alcheh
Cypt! Trept trept! Šliūkšt!
Antarktidos Dangerio salose nuolat verda gyvenimas. Daugiau kaip milijonas Adelės Žemės pingvinų čia be pers- tojo lipa iš vandens ir neria atgal į vandenyną. Nors vaizdas primena daugybės įvairių garsų kupiną pingvinų greitkelį, dar visai neseniai mokslininkai apie šią vietą nieko nežinojo. 
Šių paukščių gyvenvietę tyrinėtojams atskleidė pingvinų išmatos. 
Žmonėms pasiekti Dangerio salas labai sudėtinga, nes laivai čia gali nepajudinamai įstrigti apsupti sunkių ledo lyčių. Todėl nieko keista, kad šias salas iki šiol tyrinėjo tik labai nedidelė grupelė žmonių, o apie vietovėje verdantį laukinį gyvenimą buvo nežinoma. 

10 šaunių išradimų

Autorius Chris Tomlin
Robotai, gudrūs įtaisai,  ir transporto priemonės, kurios gali pakeisti tavo gyvenimą.

Vėžliai išgelbėti

Autorė Allyson Shaw
Teksaso valstijos pakrantė, Meksikos įlan- ka. Žaliasis vėžlys šaltame vandenyje šiaip ne taip iriasi į priekį ir mėgina iškelti galvą į viršų. Įprastai šioje vietoje vanduo būna šiltas, tačiau šįkart čia buvo atpluk- dytas retas ir labai šaltas arktinis fron- tas, dėl to oro temperatūra nukrito iki minusinės, o vandens temperatūra – žemiau 10 oC šilumos. Šaltakraujis jūrų roplys nebežino, kaip elgtis – vėžlio kūnas atsisako judėti, jam sunku įkvėpti oro. Nesulaukęs pagalbos šis jūrinis vėžlys tiesiog paskęs. Toks pat likimas laukia ir tūkstančių kitų žaliųjų vėžlių, Atlantinių ridlėjų ir logerhedų.
Laimė, Pietų Padrės saloje įsikūrusi gyvūnų apsaugos bendruomenė pasiruošusi vėžliams padėti.

30 įdomybių apie žmogaus kūną

Ar žinojai, kad žmogaus kūnas skleidžia šviesą, tik ji per silpna, kad būtų matoma plika akimi. Skaityk naujausią „National Geographic Kids“ numerį ir sužinok dar 29 stulbinančius faktus apie savo kūną!

Smagūs dalykėliai

Ar esi gudrus, protingas ir pastabus?  Nagi, pažaiskime mįslių žaidimą ir pamatysim, ar įveiksi visas  smagias užduotis, kurias rasi „National Geographic Kids“ sausio numeryje!