Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį. Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris Daugiau
Vaikams apie pasaulį. Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 10 leidinių
25,00 Eur
Prekybos vietose: 31,80 Eur
Sutaupote 21 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 5 leidiniai
13,00 Eur
Prekybos vietose: 15,90 Eur
Sutaupote 18 %
Rugsėjo mėnesio „National Geographic Kids“ žurnale jaunieji skaitytojai sužinos įdomybių apie akmenimis ir mineralus, pašėlusius graužikus ir apie tai, kokiais būdais susikalba gyvūnai.  

7 įdomūs faktai apie palydovus
Autorė Paige Tower

Štai vienas iš 7 faktų: mokslininkai mano, kad ateityje gravitacija atplėš du Marso palydovus nuo jo ir suformuos tokius pat kaip Saturno žiedus.

Baltųjų rūmų katė
Kartą JAV prezidento žmonos Džil Baiden (Jill Biden) viešą kalbą sutrukdė ant scenos užšokusi pilka katė. Išdykęs gyvūnėlis už šį poelgį nepakliuvo į bėdą, netgi atvirkščiai – sužavėjo moterį. Po renginio šalies prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden) su žmona nutarė katę priglausti Baltuosiuose rūmuose ir pavadino Vilau.

Kaip susikalba gyvūnai
Jason Bittelbittel

Turbūt manai, kad gamtoje tvyro ramybė – jokių televizijos reklamų ar pypsinčių telefono žinučių... Bet geriau įsiklausęs išgirsi, koks kupinas garsų gyvūnų pasaulis. Čia čiulba, gieda, dūzgia, kaukia ir riaumoja. Kai kurie jų bendrauja kvapais ar spalvomis. Ir jie turi pasakyti daugiau, nei mes manome. Susipažink su aštuoniomis gyvūnų rūšimis ir kaip jie tarpusavyje bendrauja.

Ursono gelbėjimas
Autorė Allyson Shaw

Virdžinijos valstijoje šalia vieno iš Vinčesterio miesto garažų ant laiptų susigūžęs tūno ursonas. Jis pavargęs ir negaluoja, o viename šone netgi trūksta dyglių. Šis dygliatriušių giminaitis labai nutolo nuo savo namų miške, todėl prieglobsčio ieško mieste. Netikėtai pro šalį ėjęs žmogus pamatė ursoną ir apie tai telefonu pranešė policijai. „Buvau įsitikinusi, kad gavome iškvietimą dėl meškėno, nes ursonų šioje vietovėje niekada neteko regėti“, – sako pareigūnė Felicija Maršal (Felicia Marshall). Dygliuotas pacientas buvo pristatytas veterinarijos gydytojams.

30 įdomybių apie akmenis ir mineralus
Autorius Michael Burgan

Ar galėtum pagalvoti, kad aštuonkojų kraujas mėlynas, nes jame gausu vario mineralų. O štai ledkalniai ir ledo lytys taip pat yra mineralai. Mūsų planetoje yra daugiau kaip 5000 skirtingų mineralų. Sužinok dar daugiau faktų apie juos.