Žurnalas „NG Kids“

Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris. Daugiau
Leidžiamas 10 numerių per metus, sausį - vasarį bei liepą - rūgpjūtį pasirodo jungtinis leidinio numeris. Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 10 leidinių
36,00 Eur
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 5 leidiniai
23,00 Eur
„National Geographic Kids“ birželio numeryje smalsūs skaitytojai sužinos netikėčiausių dramblių elgesio bruožų, daug faktų apie kitus nuostabius gyvūnus ir laimingai pasibaigusią smalsaus lapiuko istoriją. Atlikę testą, skaitytojai galės pasitikrinti, ar pavyktų išgyventi dinozaurų laikais, o taip pat ir suskaičiuoti, kiek svertų skirtingose planetose.

Dramblių paslaptys
Autoriai Scott Elder ir Allyson Shaw

Kaip ir visi drambliai, dešimtmetis patinas Džošua labai smalsus. Kartą Amboselio nacionaliniame parke, Kenijoje, smalsumo vedinas jis prisiartino prie pat Džoisės Pul visureigio. Dramblių biologė ir „National Geographic“ tyrinėtoja puikiai išmano šiuos gyvūnus, tad nusimovė savo paplūdimio šlepetę ir metė gyvūno link. Vos sekundei nusisuko – bam! Jai į pakaušį atskriejo netoli visureigio gulėjęs antilopės griaučių kaulas. Panašu, kad Džošua pamanė, jog jiedu žaidžia mėtydamiesi daiktais! Nors dramblių ekspertė šių gyvūnų elgesį tyrinėja jau beveik 50 metų, jie vis tiek nesiliauja stebinti. Perskaityk apie penkis unikalius dramblių elgesio bruožus.

Pikosios lapės išgelbėjimas
Autorė Elizabeth Hilfrank

Pilkoji lapė išsiruošė į naktinę pelių ir žiogų medžioklę, o jai iš paskos – 6–8 savaičių jauniklis, kuris mokosi iš mamos. Porelė pėdina šalia Šv. Pauliaus katedros (Minesotos valstijoje, JAV), kai staiga... keberiokšt! Jauniklis netyčia įkrinta į 5 m gylio griovį, juosiantį pastato cokolinį aukštą. Lapiukas mėgina, bet niekaip nepajėgia išsikabaroti iš griovio, o mama nežino, ką daryti, todėl sutrikusi laksto ir gailiai inkščia. Kuo baigėsi ši istorija, sužinok naujame NGKids numeryje!