Žurnalas „Kelionės ir pramogos“

išeina kovą, birželį, rugsėjį ir gruodį. Kiekvieną pusmetį išeina po turistinį specializuotą leidinį, skirtą vienai šaliai. Šeši leidiniai per metus. Daugiau
išeina kovą, birželį, rugsėjį ir gruodį. Kiekvieną pusmetį išeina po turistinį specializuotą leidinį, skirtą vienai šaliai. Šeši leidiniai per metus. Daugiau
Kelionės ir pramogos 12mėn. prenumerata | 6 leidiniai
24 Eur
Kelionės ir pramogos 6mėn. prenumerata | 3 leidiniai
12 Eur

Žurnalas „Kelionės ir pramogos“ leidžiamas jau 22 metus. B 5 formato 112 psl., geros poligrafinės kokybės pažintinio turinio leidinys. Jame – pažintis su įdomiu žmogumi, Lietuvos neatrastos vietos ir žmonės, lietuvių keliautojų po pasaulį patirtis, žygių po kalnus įspūdžiai ir kt. Leidykla leidžia ir specializuotus leidinius, skirtus vienai šaliai ar temai, kuriuose – lietuvių keliautojų patirtis, straipsniai, patarimai, žvilgsnis kitu kampu.

Smagių kelionių su žurnalu „Kelionės ir pramogos“, kuris skaitytojų tvirtinimu – vienas įdomiausių Lietuvoje.

Vasaros numeryje daug meilės ir laimės. Atradimų atostogomis Lietuvoje dalijasi viršelio veidas, turtingiausias Lietuvos keliautojas Danas Pankevičius, mėnesį su dukrele praleidęs prie ežero Šimonių girioje. Karantino pėdsakų Dano veide neišvysite. Prisitaikęs prie šių laikų grimasų jis gyvena nuostabiausią Lietuvos ir pasaulio atradimų laiką.
Kitaip pasivaikščioti pajūriu kviečia ekologas Erlandas Paplauskis. Juk vasara – tam geriausias laikas. Kviečiame atrasti Tauragės unikaliausias vieteles, užsukti į vis gražėjančią Skaudvilę, pasisupti ant 12 kabančių tiltų Pagramančio žemėje. 
Įvairiausios pramogos ir skanėstai kviečia į Rokiškio kraštą, kuris nustebins darbščiais žmonėmis ir jų kuriamu gėriu. Sužavės ir plaukiančios salos lietuviškame Titikakos ežere. Gal panorėsite vienoje iš salų apsinakvoti?
Nustebins ir lietuviškas Egiptas, dar kartą įrodantis, kokie darbštūs ir atkaklūs yra lietuviai.
Sužinosite, kodėl pasaulyje plečiasi basakojų gretos ir kodėl svarbu išeiti į pievas ir miškus per patį gamtos kūpėjimą iki Rasų šventės. 
Smagios vasaros su žurnalu „Kelionės ir pramogos“