Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2020 Rugsėjo 28
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika, menas, kultūra
Psichologija
Rankdarbiai
Religija
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žurnalų rinkiniai
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. SAVAITĖ
2. RESPUBLIKA (fiziniams asmenims)
3. Moteris
4. Kutis
5. NG Kids
6. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
7. Ar žinai, kad?
PRENUMERATOS TAISYKLĖS


PRENUMERATORIAUS/ UŽSAKOVO ĮSIPAREIGOJIMAI:

Kad užsakymas būtų kokybiškai įvykdytas, PRENUMERATORIUS privalo pateikti visą reikalingą informaciją. Informacija turi būti pateikta teisinga.

Jei informacija pateikta neteisinga arba nepilnai užpildyti užsakymo laukeliai, LEIDĖJAS neužtikrina sėkmingo prenumeratos užsakymo vykdymo, o už negautus leidinius atsakingas PRENUMERATORIUS.

Jei UŽSAKOVAS (mokėtojas) ir prenumeratorius (gavėjas) yra skirtingi asmenys, užsakovas privalo pateikti savo ir būsimo prenumeratos gavėjo adresus.

Norint leidinį gauti nuo kito mėnesio 1 d., PRENUMERATORIUS privalo užsisakyti ir apmokėti prenumeratą iki nurodytos mėnesio dienos.

UŽSAKOVAS (mokėtojas) privalo laiku apmokėti užsakymą. Užsakymas perduodamas LEIDĖJUI vykdyti tik jį apmokėjus.

PRENUMERATORIUS (gavėjas) privalo turėti patikimą, lengvai prieinamą, leidinius talpinančią pašto dėžutę. Ant pašto dėžutės turi būti pažymėtas namo, buto numeris, adresas arba pavardė.

PRENUMERATORIUS turintis pretenzijų dėl leidinio pristatymo, privalo kreiptis tiesiogiai į LEIDĖJĄ, prisijungus prie prenumerata.lt vartotojo aplinkos. Prisijungę ir pažymėję leidinį, paspaudę meniu punktą „Klausti“ galėsite pranešti LEIDĖJUI.

Dėl prenumeratos anuliavimo ar pinigų grąžinimo reikia kreiptis tiesiogiai į LEIDĖJĄ. Tai padaryti galite prisijungę prie savo prenumerata.lt vartotojo aplinkos.

PRENUMERATORIUS privalo išsaugoti apmokėjimo bei leidėjo patvirtinimo laiškus, kaip užsakymą patvirtinančius įrodymus.

PRENUMERATORIUS turi teisę pakeisti leidinio pristatymo adresą. Tai padaryti galite prisijungę prie savo prenumerata.lt vartotojo aplinkos ir parašę laišką leidėjui.PRENUMERATA.LT ĮSIPAREIGOJIMAI:


PRENUMERATA.LT privalo suteikti galimybę PRENUMERATORIUI atsiskaityti už leidinių prenumeratą prenumerata.lt sistemoje, priimti užsakymus bei juos, kartu su apmokėjimu, perduoti vykdyti LEIDĖJUI.

PRENUMERATA.LT privalo užtikrinti leidinio prenumeratos informacijos kaupimą, saugojimą ir atnaujinimą prenumerata.lt duomenų bazėje.

Pateikti leidinio informaciją tinklalapio vartotojams ir užtikrinti apmokėjimo procesą už leidinio prenumeratą.

Gavus informaciją apie leidinio leidėjo ar leidinio duomenų (kaina, periodiškumas ir kt.) pasikeitimą atlikti pakeitimus savo duomenų bazėje per 5 darbo dienas.

PRENUMERATA.LT privalo priimti ir išspęsti visas prenumeratorių problemas susijusias su užsakymo atlikimo ir apmokėjimo klausimais.LEIDĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI:


LEIDĖJAS privalo pasirūpinti leidinio pristatymu PRENUMERATORIUI.

LEIDĖJAS privalo priimti ir išspręsti visas prenumeratorių pretenzijas, susidariusias dėl jo kaltės. Jei problemos susidarė dėl prenumeratoriaus kaltės, jas sprendžia ir likviduoja pats prenumeratorius.

Pranešti, jei keičiasi leidinio leidėjas ar leidinio duomenys (kaina, periodiškumas ir kt.).

Raštiškai prieš 30 dienų informuoti PRENUMERATA.LT, jei LEIDĖJAS planuoja nutraukti leidinio leidimą. Už pinigų gražinimą prenumeratoriams už neišleistus periodinius leidinius atsako LEIDĖJAS.

LEIDĖJAS atsako už materialinę ir moralinę žalą, padaryta prenumeratoriui už neišleistus leidinius, už pavėluotai išleistus leidinius, už periodinių leidinių prenumeratos anuliavimą, už leidinių su poligrafiniu broku pateikimą prenumeratoriams ir nagrinėja dėl to gaunamus prenumeratorių skundus.

Jeigu prenumeratorius teisingai įvykdė visus reikalavimus, bet dėl neaiškių priežasčių negavo leidinio, leidėjas privalo kompensuoti leidinių trūkumą arba pratęsti prenumeratą negautų leidinių sąskaita.

Prenumeratos kainą nustato leidėjas.PRENUMERATORIAUS ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS


Pateikdamas užsakymą Prenumeratorius sutinka, kad jo asmens duomenys tvarkomi remiantis Prenumerata.lt privatumo politika.PRENUMERATOS ANULIAVIMAS


Jei LEIDĖJAS pažeidžia ar nevykdo prisiimtų įsipareigojimų, PRENUMERATORIUS gali anuliuoti pateiktą užsakymą. Jis privalo atsiųsti raštišką pareiškimą, kuriame būtų nurodyti prenumeratos duomenys bei anuliavimo priežastis. Anuliuojant užsakymą PRENUMERATORIUS gali reikalauti grąžinti pinigus už likusį neįvykdytos prenumeratos laikotarpį. Grąžinama suma skaičiuojama atminusuojant jau gautus leidinius nuo pilnos prenumeratos sumos, ir grąžinant tik likutį, kuris skaičiuojamas nuo prenumeratos anuliavimo dienos iki apmokėtos prenumeratos pabaigos.

Pareiškime prenumeratorius privalo nurodyti banko sąskaitos, į kurią bus pervedami pinigai, numerį. Grynaisiais pinigais - nekompensuojama.

Prenumerata neatlyginama, jei LEIDĖJAS nepažeidė prisiimtų įsipareigojimų ir tvarkingai vykdo prenumeratos užsakymą ar problemos susidarė dėl prenumeratoriaus kaltės.

Pinigų už anuliuotą prenumeratą grąžinimo terminas - iki 30 kalendorinių dienų.

Prenumerata neanuliuojama ir neatlyginama, jei buvo užsakyta akcijos metu ir prenumeratoriui išsiųstas prizas.

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?