Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga (elektroninė versija)

Užsisakius el. versiją, nurodytu el. paštu bus atsiųsti prisijungimai. Daugiau
Užsisakius el. versiją, nurodytu el. paštu bus atsiųsti prisijungimai. Daugiau
Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga (elektroninė versija) 6mėn. prenumerata
83,00 Eur
Buhalterija: apskaitos ir mokesčių apžvalga (elektroninė versija) 3mėn. prenumerata
42,00 Eur
PAGRINDINĖS SAVAITRAŠČIO RUBRIKOS:

APSKAITA, APSKAITOS ORGANIZAVIMAS. 
Žinomi apskaitos, audito ir apskaitos organizavimo specialistai aiškina ir nagrinėja atskirus buhalterinės apskaitos aspektus, kaip tvarkyti ir organizuoti apskaitą, rengti finansinę atskaitomybę ir kt.
MOKESČIAI. Spausdinami mokesčių specialistų parengti straipsniai apie mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo ir sumokėjimo ypatumus. Cikle „OPTIMALŪS MOKESČIAI“ aprašomos įvairios mokestinės lengvatos (pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų, „Sodros“ ir kitų mokesčių), kuriomis pasinaudoję galėsite teisėtai sumažinti savo įmonės mokestinę naštą.
BUHALTERINĖ VADYBOS IR KAŠTŲ APSKAITA. Patyrę šios srities specialistai pataria, kaip tinkamai apskaityti kaštus, apskaičiuoti produktų savikainą, organizuoti menedžmento apskaitą, formuoti vadybai tinkamą informaciją ir kt.
TEISĖ BUHALTERIAMS. Teisininkai aiškina įvairius įmonių, darbo ir mokesčių teisės klausimus.
AKTUALIJOS. Aiškinama, kaip taikyti apskaitos ir mokesčių įstatymų nuostatas ir rasti atsakymus į klausimus, su kuriais buhalteriai susiduria kasdieniame darbe. Patariama, kaip įgyvendinti viešojo sektoriaus apskaitos reformą. Informuojama apie audito įmonių veiklą ir audito priežiūros kontrolę.
SPECIALISTAI PATARIA. Publikuojamos UAB „Pačiolis“, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės darbo inspekcijos ir teisės specialistų konsultacijos.
NAUDINGA INFORMACIJA. Spausdinamas mokesčių deklaravimo ir sumokėjimo kalendorius, pateikiami VMI raštai, reglamentų naujienos. Visa tai padės teisingai tvarkyti apskaitą, laiku deklaruoti ir sumokėti mokesčius.
PSICHOLOGAS PATARIA. Psichologijos specialistai pataria, kaip bendrauti su vadovais ir kolegomis, spręsti darbe kylančias psichologines problemas.
LAISVALAIKIS. Pateikiami straipsniai iš mokesčių ir apskaitos istorijos, pasakojama apie žinomus finansininkus, buhalterius, aprašomi ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse pasitaikantys sukčiavimo atvejai, atskleidžiama skaičių reikšmė įvairiose gyvenimo srityse ir kt.