Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2018 Spalio 16
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika
Psichologija
Rankdarbiai
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. Iliustruotoji istorija
2. Kutis
3. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
4. Iliustruotasis mokslas
5. Penki
6. SAVAITĖ (miestų gyventojams)
7. Savaitė. Namie ir sode
8. National Geographic Lietuva
9. Moters savaitgalis
10. NG Kids
2016 m. vasario mėnesio žurnalo"Lututė" numeryje skaitykite:

2016 m. vasario mėnesio žurnalo"Lututė" numeryje skaitykite:

Štai ir baigėsi žiemos laikas. Gaila, kad šiemet ji pašykštėjo mums šaltuko ir sniego, tačiau miškuose ir laukuose tikram gamtininkui visada kas veikti. Štai Tutė ir Pitas, tirpstant paskutinėms žiemos dienoms, suskubo į lapių tuoktuves. Vasarį šie plėšrieji žvėreliai ieško sau poros. Lapių poravimasis įdomus, bet mažai kam matomas. Prasidėjus tuoktuvėms, pirmiausia santykius aiškinasi patinai: pasipeša, tačiau retai kada kimba vienas kitam į kailį. Pranašumą priešininkui žvėreliai stengiasi įrodyti savitu šokiu. Išvysti lapių šokius nedažnam pasiseka. O kaip šėlsta lapės per tuoktuves, Tu gali sužinoti paskutiniame žurnaliuko numeryje.


Mums žiema sniego pagailėjo, tačiau pasaulyje yra tokių vietų, kur balti sniego patalai ir storas ledo šarvas laikosi ištisus metus. Tai pačios šalčiausios vietos mūsų planetoje. Kur jos yra? Ogi Šiaurės ir Pietų ašigaliuose - skirtingose Žemės pusėse. Šiaurės ašigalyje yra Arktis, o Pietų ašigalyje - Antarktida. Manai, kad šios vietos panašios? Taip, iš pirmo žvilgsnio jos panašios, tačiau iš tikrųjų turi labai daug skirtumų. Arktis - užšalęs vandenynas, o Antarktida - ledo sukaustytas žemynas. Ir Arktis, ir Antarktida - pačios nesvetingiausios vietos Žemėje, tačiau ir čia yra gyvūnų, prisitaikiusių prie itin atšiaurių sąlygų.


Ar žinai, kad gyvūnai, kaip ir žmonės, gali dainuoti? Žinoma, kad žinai! Kaip nuostabiai suokia lakštingalos naktimis, kaip graudžiai staugia vilkas šviečiant mėnesienai, o kokie triukšmingi būna varlių koncertai... Juk galima sakyti, kad taip gyvūnai dainuoja. Bet dainuoti gali ne tik gyvūnai. Dainuoti gali ir ledas. Kaip ir kodėl dainuoja ledas, išsiaiškinsi perskaitęs vasario mėnesio numeriuką.


Naujajame žurnaliuke dar sužinosi, ką žiemą veikia ūdra, susipažinsi su augalu, iš kurio storų šakniastiebių kepama duona, taip pat su labai keistu ir įdomiu gyvūnu opusumu bei plėšriuoju mūsų paukščiu suopiu. Rasi atsakymus, kodėl povas ne visada vaikšto iškleidęs savo puošnią uodegą, kodėl indiniai raganosiai daugiau laiko praleidžia vandenyje ir kodėl Azijos šalyse sodininkai nemėgsta didžiųjų skraidančiųjų lapių. Nežinojai, kad lapės gali skraidyti?


Dar daugiau sužinosi, kai išspręsi Tutės Tau parengtas užduotėles. Jų atsakymus būtinai atsiųsk Tutei. Jai labai smalsu, kaip Tau sekasi spręsti užduotėles ir pažinti gamtą.


Skaityk žurnaliuką „Lututė" ir draugauk su gamta. O jei nori tapti ir „Lututės" draugu visiems metams, užsiprenumeruok ją. Smagių įspūdžių gamtoje ir neįtikėtinų atradimų!


 

Prenumeruok dabar
Žurnaliuko „Lututė“ balandžio mėnesio numeryje (157) skaitykite:
Žurnaliuko „Lututė“ vasario mėnesio numeryje (155) skaitykite:
Žurnaliuko „Lututė“ sausio mėnesio numeryje (154) skaitykite:
Žurnaliuko „Lututė“ gruodžio mėnesio numeryje (153) skaitykite:
Žurnaliuko „Lututė“ lapkričio mėnesio numeryje (152) skaitykite:
Žurnaliuko „Lututė“ spalio mėnesio numeryje (151) skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?